Přejít na obsah

denyhami

Členové_50
  • Příspěvky

    89
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

6 144 zobrazení profilu

denyhami's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Ahoj , máte někdo nějaký typ kam dát v Praze a okolí na komplet renovaci 20” ALU disky ? Diky za doporučení
  2. Po roce a půl přemýšlení , jestli to není zbytečnost a potřebuju to sem si konečně splnil sen.. Máte někdo někoho dobrého kde servisovat MB kdyby bylo potřeba?
  3. Ahoj , máte někdo zkušenosti s auto Grabl - Říčany u Prahy ? diky
  4. Sorry , proste nějaký peří )) prosim o doporučení na nějakou čistírnu
  5. Mám dotaz.. kam dát v Praze bundu s husým peřím do čistírny ? Máte někdo ověřenou čistírnu ? Díky
  6. Doporučíte mi prosím nějaký dobrý servis na Macy v Praze ? Díky
  7. Rychlá otázka.. na Kapverdy lepší vzít eura nebo usd? Díky
  8. Ahoj , Mám autodopravu a mám tam teď jedno volné auto , tak kdyby někdo potřeboval něco někam převést ideálně 5ti paletovou dodávkou tak není problem a určitě se domluvíme . Umím i 10ti paletu.. jezdíme z Prahy ale možno po celé ČR a EU Díky
  9. přítelkyně má to samý akorát v automatu a je s tím spokojena , jezdí s tím hlavně město... na jaře to budeme prodávat z důvodu koupě 330i v cabriu.. tak kdyby si měl zájem... cena bude o hodně nižší než je tohle
  10. Ahoj , Mám dvojkový Superb přes dva roky, mám 2litr 125kw s DSG a za tu dobu co ho mám sem najel asi 210tis km a měním akorát každých 15tis km olej a teď sem udělal preventivně setrvák v dsg..+ klasika brzdy , destičky jinak nic a vše tam je ještě původní... kupoval sem to s nájezdem 150tis km a teď mám cca 360tis.. takže za mě bych se dsg nebál.. kdybych nejezdil dálky a neřešil spotřebu tak určitě vezmu tu 3,6
  11. Nehodinkový rychlý obchod . Vše na 1* Díky a doporučuji !
×
×
  • Vytvořit...