Přejít na obsah

matyw

Členové
  • Příspěvky

    20
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli matyw

  • Datum narození 2.2.1982

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Jablonec nad Nisou

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

matyw's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. matyw

    seiko skx 007

    Zdravím. Koupím origo vložku lunety na seko skx 007 nemusí byt v top stavu muže mít nějakou patinu. Dále shaním origo seiko jubilee na skx také nemusí být top. Díky za nabídky.
  2. To zvládnu sám jen pak nechám udělat tlakovku.
  3. Tak 14 dní na ruce a jdou kolem +8 den tak že spokojenost. Objednal jsem těsnění korunky a dýnka od https://www.monsterwatches.eu/product/skx007-parts/ tak to pak vyměním.
  4. Od nalezení stále na ruce. Uplne sem zapomněl jak jsou super.
  5. Ale co mě překvapilo ze lumi stale vydrži celou noc jen už tak nezáři.
  6. Jo byly v papirove krabici s knižkama nějak nechapu jak se tam dostaly a mate pravdu luneta byla černa si to pletu s orientama co sem pak nosil. Musim o víkendu mrknout do alb s fotkama jesli tam nekde nebudou vyfocené.A asi mate pravdu servis by si zasloužili i s pretesnením pochybuju ze by byli jeste vodotesne.
  7. ono ve skutecnosti je vydet ten kontrast s vterinovou ručkou ta je stale bila.na fotce to tak nevynikne. mrzi me ta luneta ze neni origo protoze myslim ze byla cela do modra ale uz je to dlouho fakt si to nemuzu vybavit. jinak strojek si zije vlastnim zivotem prvni dva dny sli v kazde poloze jinak od+30 do-50. tet se to srovnalo ze pres noc udelaji+12 a pres den -8 kdyz to vydrzi tak vpoho jinak tam asi dam nh36.
  8. Mám radost asi po 5ti letech sem našel své staré skx o kterých sem myslel ze sem je ztratil při stěhování. Kupoval sem je někde kolem roku 04-05 a dost intenzivně je nosil. Měly jeden větší úraz kde se měnilo sklo a vložka lunety a rovnala se luneta jako taková. Co mě ale je divné tak si nepamatuji že by nápis drivers byl žlutý i indexy jsou takový jako by do šeda.Mohlo by to být způsobeno že byli celou dobu na půdě kde jsou v létě teploty docela vysoké?
  9. Vše vpořádku spolehlivý prodejce
  10. Obednal sem si ze Singapuru levna chrona od seika.Svou velikosti a vahou sou prijemne nositelny jen ten tah co je k nim nic moc takovy plechovy chrastidlo ale na natu je to super.
  11. matyw

    Invicta

    Taky nefandím Invicte ale z my zkusenosti si na ně nemohu stěžovat.Dělam manualní praci at us v zaměstnaní nabo v autodilně nebo na baraku hodinky z ruky nesundavam. Gečka mi vydrzely necelej rok pak se rozpadl bezel tak sem si koupil celokovové abych se tomu vyvaroval.Pořidil sem si Orient Mako ale tam byl problem ze sem kazdej mesic menil stěžejky a presnost byla dost nestabilní nekdy dokazaly udelat i 5min za 24h.Nakonec sem tady v inzerci koupil použitý Invicty 8926 s Miyotou a skoro po 2letech zadnej problem a prenost do +10s.
×
×
  • Vytvořit...