Přejít na obsah

USER47

Členové_50
  • Příspěvky

    2 993
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli USER47

  • Datum narození 15.3.1986

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

Návštěvy profilu

4 853 zobrazení profilu

USER47's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Tyhle mě neberou, ale kdyby v podobný kvalitě a s mírně nižší cenou vyšvihli nějakou variaci na 6538 s pouzdrem v originální velikosti (malosti) a bez ochrany korunky, tak bych měl trochu cukání.
  2. Každopádně ve vlákně humor je to celý zcela oprávněně. Tohle musí bejt solidní exot.
  3. No nevím, to mi ty nový přijdou o kus dál. A samozřejmě i SDGM či nový SARX maj světlý varianty.
  4. Tyhle požadavky jsou fakt jak na míru šitý SDGM nebo SARX...já bych překousl strach z nákupu v zahraničí a šel do nich.
  5. USER47

    MVMT

    Zrovna to není až taková výjimka ani u normálních hodinek:).
  6. btw: až teď jsem našel, že ty SBDN mají i verzi s nebarevnou lunetou a černým cifrem.
  7. Potápky v dámskejch velikostech jsou celkem nedostatkový zboží. Kromě klasickejch lacinejch Seiko SKX013 mě momentálně napadaj třeba SBDN017, ale ty už na tebe můžou bejt trochu výrazný.
  8. Mně zrovna colty přijdou dost "blink blink"... Jak jsi to myslela s tím náramkem v úvodním postu? Chceš něco na kůži nebo na ocelovým náramku? Ten post působí celej dost zmatečně.
  9. Nebyl jsi na nějakým divokým tahu? Tvoje posty vůbec nedávaj smysl...
  10. Jasný, já bych na fóru nechal jenom diskuze o tom, zda se hodinky za dobrou cenu prodaj rychle nebo pomalu. To dává smysl. Všechno ostatní jsou keci (sic).
  11. Lol, ty ty svoje Orienty musíš brát hodně vážně, že tě tahle diskuze tak rozlítila. Zjevně až tak, že jsi zapomněl, že nejsi moderátor.
  12. USER47

    YEMA

    Krtenek strikes again:-D. Ty hodinky maj ručičky a lunetu, tak to musí bejt to samý, ne? Co na tom, že naprosto nic na nich není ani vzdáleně podobný...
  13. Možná už to tu bylo, ale já na to narazil až teď. Geniální.:-D
  14. No, po epizodách, zhruba každej měsíc jedna větší mise. Epizodický vydávání her není žádná velká novinka, podobně to dělá třeba Telltale se svejma seriálově pojatejma adventurama. https://en.wikipedia.org/wiki/Hitman_(2016_video_game)
  15. Nový mise. Vycházelo to epizodicky, ale nedávno vydali celou "první sérii" dohromady. Jsou na to docela dobrý ohlasy.
×
×
  • Vytvořit...