Přejít na obsah

JBernasek

Členové
  • Příspěvky

    11
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli JBernasek

  • Datum narození 9.5.1961

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Motorismus, hodinky

JBernasek's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Tak sláva. Myslím, že to není špatná nabídka; a hodinky budou zase chodit jako nové..
  2. Ahioj všem, po čase si sám odpovím na původní otázku: nebral jsem v úvahu, že hodinky na ruce doma zřejmě vypočítávají relativní tlak z dané teploty, tedy cca 23C (316K), zatímce v lednu meteorologická stanice udávala počítala s venkovní teplotou např. -10C.. TADY JE TEN ROZDÍL. Takže dnes, když je venkovní teplota pibližně stejná pokojové je při nastavení NORTH T vše OK.
  3. JBernasek

    TISSOT Sea-Touch

    na dnu hodinek je vyraženo sériové číslo, které by mělo být uvedeno v mezinárodní garanční kartě..
  4. Není zač. Určitě budeš maximálně spokojená. PR100 autoquartz mám jako druhé Tissoty. Jsou super, maximální přesnost.. cca 1s/měsíc..
  5. Fr.Hanák, Brno, autorizovaný servis.. Já jen doporučuji.. výborné jednání.. Kdysi jsem se bál poslat poštou, ale bez problému...
  6. JBernasek

    Prosím o radu

    Ahoj, pozor na jednu věc: ty na tvém odkazu jsou r.v. 2010, TEDY 3 ROKY STARTÉ.. Takže cena nic moc. Já bych si raději koupil tady na fóru Tissot PRC 200 (Vytvořeno od navi, 10.03.2013 - 14:39.) mTady lepší cena, lepší stav, jistota... tak tak napiš, jak jsi se rozhodl a jak to dopadlo. Díky Jarda
  7. Ahoj, nosil jsem T-Touche 10 let (od roku 2002, ještě se zeleným T), na ruce 24 hod denně, 365 dní v roce. Pohodlné, spolehlivé, hezké. Teď jsem si pořídil T-Touch II, zase v pohodě. Mám rád velké a těžké hodinky, proto ocel. Titan je lehčí.. Doporučuji.. JB
  8. OK, díky za potvrzení, stejné je to u mě. Takže necháme na NORTH M a mapku v manuálu budeme brát jako informativní... JB
  9. Ahoj, díky za info..Jasně, odchylku měření beru. Ale tady je to jen o tom nastavení, pak je odchylka minimální, resp. menží. Zkoušel jsi, při jakém nastavení máš hodnoty lepší (ve srovnání s uváděnými na teletextu při známé nadmořské výšce? JB
  10. Ahoj, rozdíl je 1hPa. Při známé nadm.výšce se mi liší při nastavení na NORTH T o cca 1hPa. Když přepnu na NORTH M, hodnoty relativního tlaku jsou stejné jakop hodnoty udávané na teletextu (místo měření cca 1 km ode mě). JB
  11. Zdravím všechny. Rád bych vyměnil zkušenost s nastavením T-Touch a event. získal novou zkušenost a radu. Měl jsem T-touche od roku 2002, které měřily jen absolutní tlak. Relativní tlak jsem si přepočítával (soubor pro přepočtení (mohu zaslat) Nedávno jsem si pořídil T-Touch II, které měří i tlak relativní. Nastavil jsem dle manuálu, t.j. NORT T. Při dané nadmořské výšce a aktuálním relativním tlaku (z teletextu) se mi hodnoty malinko liší. Ale při nastavení na NORT M tak jsou všechny 3 hodnoty naprosto v souladu. Proč tedy nejsou hodnot přesné při nastavení dle manuálu? Díky předem za vysvětlení
×
×
  • Vytvořit...