Přejít na obsah

Ford

Členové_50
  • Příspěvky

    74
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Lundenburg
  • Fanoušek značky
    Hodinky a auta

Návštěvy profilu

5 384 zobrazení profilu

Ford's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. Ford

    SEIKO 5

    Koupání v moři bez ztráty kytičky
  2. Ford

    Nove modely Seiko 2014-18

    Moc hezký! Mám rád retro Nevíte někdo za kolik budou ?
  3. Parádní. Co je to, prosím, za model ?
  4. Děkuji, pánové. Samozřejmě si hodinky i ženu hýčkám
  5. Tak zcela nečekaný dárek k dnešním narozeninám. Opravdu jsem ani v nejmenším netušil... Mám holt štěstí, že mám hodnou ženu
  6. Kdybych šel někdy kupovat GS, byly by to tyto. Jsou nádherné. Gratuluji a ať slouží .
  7. Vím, že to asi bude ono pověstné nošení dříví do lesa, nicméně chvály není nikdy dost a navíc v tomto případě je zcela zasloužená. Podařilo se mi vlastní blbostí "rozbít" moje vintage & heritage Sandozy. Jde o to, že u tohoto kalibru je první vytažení korunky nastavení času a druhé vytažení slouží k nastavení data. Ve spěchu jsem si to neuvědomil a korunku jsem vytáhl do druhé polohy a chtěl jsem nastavit čas. Otočil jsem špatným směrem a hodinky se zastavily. Po otevření mi vypadl malý pastorek, který přes korunku točí datovým věncem. Překlápění data o půlnoci zůstalo funkční. Byl jsem na sebe naštvaný, ale co už. Minuly týden jsme měl cestu přes Jihlavu a tak sem to zkusil V Onyxu mi zavolali hodináře, bohužel neznám jméno, ale vypadal jako Rob Stewart z Vražedného pobřeží , sympaticky týpek. Pokecali jsme, já jsem mu popsal co mě trápí on odnesl hodinky dozadu a za chvilku je přinesl zpátky s tím, že je hotovo a opraveno A to nejlepší nakonec - když jsem se zeptal, co jsem dlužen, nehnul ani brvou a opáčil "...nic, to byla maličkost". No tak to teda klobouček ! Co klobouček, klobouk ! Ještě jsme si chvíli popovídali, nahodil jsem téma případného servisu mých vintage Omeg (i s kolemjdoucím kolegou) a pak jsem s díky pokračoval v další cestě. Pánové a dámy z Onyxu, ještě jednou veliké děkuji a pochvala největší !!!!!!! P.S. Zkoušel jsem opatrně i kozu, ale nic Ford
  8. Gratuluji, jsou fakt moc hezké. Mám taky něco z řady Presage, ale tyto mají konečně i lumi, což je za mě . Nemít toho hafo, jdu do nich. Opravdu se mi moc líbí. Tak ať slouží !
×
×
  • Vytvořit...