Přejít na obsah

posol

Členové_50
  • Příspěvky

    204
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

O uživateli posol

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Fortis, Tissot, Glycine, Lum-Tec,

Návštěvy profilu

3 750 zobrazení profilu

posol's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Ahojte chalani Keby náhodou niekto rozmýšlal nad predajom tak skúste napísať mal som ich a veru pýtaju sa znova domov ďakujem
  2. posol

    OMega Swatch

    Ahoj , ako to dopadlo alebo este stale sa riesi ??
  3. Tak s Pavlem prebjehal obcho uuuplne ukazkovo , znova nafotil ako som chcel , vsetko super absolutne rychle odoslanie kvôli mne (lebo som bol v časovej tiesni) proste super ,vrelo odporucam a nemam problem aj na buduci obchod Roman
  4. Jardo je na jednotku dokonca mi natocil video, o hodinkych aby bolo jasne!!!!! A vsetko bez problemove odoslal hned dokonca aj s darcekami dakujem este raz a super obchod a vrelo odporučam diky Jardo
  5. Ja sa pripajam ku spokojnim spolupracovnikom s Davidom , je to Pan hodinkar vyzna sa je to profik, rychla komunikacia a a vsetko absolutne v 200% poriadku Dakujem DAVIDE.
  6. Dáma a Pani tento člen je ČLEN vrelo odporucam ist do akeho kolvek obchodu SKVELE jednanie uzasny pristup vsetko proste na jednicku som nad mieru spokojny DAKUJEM
  7. Ja som predal a teda Rusty bol kupujúci a ďakujem za rýchle a jednoduché jednanie všetko na jednotku
  8. Dakujem a vrelo odporucam obchodovat vsetko bolo super na urovni a rychle jednanie este raz dakujem
  9. Vsetko super na urovni bezproblemova dohoda odporucam
  10. posol

    Nová web stránka LT

    Ahoj no aj mne sa to moc paci super
  11. Tak ja som upgradol moje 56 na M68 auto
  12. Tak aj ja len odporucam Peto exstra rychle a vynikajuce jednanie skvely obchod a super komunikacia dakujem R
×
×
  • Vytvořit...