Přejít na obsah

martin22

Členové_50
  • Příspěvky

    418
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

martin22's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. potrefena husa .. diky za sebekritiku a sebereflexi.. chapu reakci masiase - a jemu jsem se omluivil a tim to pro me skoncilo. ale navrhuji at admin prenese toto vlakno, kam si mistni dute a polodute hlavy viz výše , co nemaji co delat, velevaji sve nařky a hanu, nekam jinam - zbytecne to nafukuje vlakno i kdyz mozna ani ne,... je zabava cist tyhle komentare
  2. Však si sypu popel na hlavu. Ale jen na "oko". Nejsem drzej , jen mi to je fakt jedno a nehejbe to se mnou. Nikoho jsen tady nikdy neojebal na nikom jsen tady nevydelal ( na rozdil od nekterych mistnich a "vazenych" clenu a slizkych hadů jen jsem odstoupil od obchodu. Takže se mnou podobne nařky nijak nehybou. A komu se to nelibi at mi pr..el polibi. rozmyslel jen si prodaj na poskedni chvíli... no a co? Nikomu se to nikdy nestalo?
  3. Mesiaši klid. Uz to fakt neres, svoje jsi napsal a uzivej velkoměsta... at se daří..
  4. je to tak, sypu si popel na hlavu ale i za cenu teto recenze jsem rád že gmt2 zustaly doma. Preju kolegovi at rychle najde to co hledá zdar a silu našemu dilu a at nám to tika. Jen bych rád podotkl že kolega tu byl sluzebne celý týden a tudíž nespal v hotelu kvůli mě, ale kvůli svemu pracovnimu vytizení. Takze bez pribarvovani prosim
  5. To je jen pro doupresneni. Tohle je presny důkaz toho že madar lze jak když tiskne. Ten LINK BYL SOUCASTI PRODEJE A KDYBY CHYBEL TAK BYL DOHODNUTY JASNY Doplatek. Modi zruste ucet zlodeje intekejtuala z madarska.
  6. Takhle jsme byli dohodnuty lhari. A ten jeden dilik nestojí 100 ? ale 5500?. Zlodeji, lhari a podvodniku. Až to každý ví.
  7. .. a kdo nevěří at tam běží.... anebo se podiva na fotku vyse anebo si zavola do Carolinum praha....
  8. .... napsal zlodej a podvodník...AMEN
  9. Za me jsi jednoznacne 100% PODVODNIK a LHAR a podle meho nazoru jedine hlupak s tebou bude obchodovat aniz by si overil v servisu co nabizis. A tento muj nazor mi absolutne nikdo nevyvrati. Muzes to udelat jedine TY SAM, tim ze se postavis k cele veci celem bud kompenzaci anebo idealne vracenim si hodinek. Ale to ty v zadnem pripade neudelas, coz jsi mi mnohkrat zopakoval. Protoze moc dobre vis ktera bije co se týká tvych hodinek. Pokud bys alespon jedno z toho udedlal -jsme si kvit. Takto to je, a zustane pro me otevrene ve fazi jasneho podvodu.
  10. Ty nejak porad zabudas Svoje jsem tady uz rekl, není co k tomu dodat, Nekdo si z toho neco vezme, jiny ne. Kdyby bylo potreba klidne tady vyvesim nasi konverzaci na whatsapu do doby nez jsi me zablokoval ( a dodnes neodblokoval . ) Za me jsi jednoznacne 100% PODVODNIK a LHAR a podle meho nazoru jedine hlupak s tebou bude obchodovat aniz by si overil v servisu co nabizis. a tve otazce: Nemyslis ze by som tu uz nebol? Je to otevrene forum zalozene na duvere. Bohuzel ma jednu velkou slabinu: neni zde ( a buhuzel ani jinde) zadna autorita, ktera by resila takveto situace, a toho jsi ty zneuzil.
  11. Neudela s tin nikdo nic. Ani modi ani nikdo jiny ani sam panbuh? jedine co vam zbyde, jsou oci pro plac, vztek, uplná bezmoc ale alespon moznost varovat ostatní před podobnym jednanim. Tim spis ze se jedna o kseft okolo 200000 kč. Za ?osobní? rovinu se omlouvám, ale to je opravdu tak jediné co vám zbyde, vylit si vztek a beznadej, který je dusledkem absolutniho nezajmu resit jakymkoliv zpusobem reklamaci, která vyusti v to, ze si Vas dotycny uplne zablokuje a igonruje a uz to neresi vubec. To ,ze s tim nemate opravdu sanci udelat vubec nic, je opravdu k placi. Tohle byla moje zdaleka nejhorsi zkusenost tady na foru při které jsem prisel o peníze? At si zde mysli kdokoliv co chce, hodinky ode mne zde VZDY byly a jsou prezentovany takove jako ve skutecnosti jsou a byly, a v pripade reklamace , kterych bylo minimum, se vse v pohode vyresilo. Nenajde se zde jediný člen, který by toto tvrzeni vyvratil . Adikov ? ode mne ma hodinky v TOP1 a stavu. Hodinky ktere sem adikov dal, nebyly zdaleka takové jak bylo uvedeno v inzeratu. To že (ne)chodily bohužel nikomu na fotkach ukázat nemůžu a nedokazu to. Kdo je hnidopich a chce to resit at vola do Carolina ? tam presne tuto historku znaji a jsou velmi kompetnetni aby komukoliv rekli o co jde co se týká samotných hodinek. Ale foto neorig. linku, ktery byl neoriginalni a ktery mi presne dle slov adikova (zabudol som ti to povedat -a ze to jsou presne jeho slova muzu: sem dat vypis naší konverzace na whatsapu a i zde ve zpravach) sem za chvilku dam. A pokud clovek povi: zapomnel jsem ti to rict ? z toho vyplyva ze to vedel. To ze to zapomnel rict kupujicimu je divny ale o to vic je divny ze to zapomenl uvest do inzeratu. A znova ? at si mysli kdo co che ? za me je toto jediný a jednoznačně úmyslný PODVOD se kterým jsem se na foru dosud setkal. O tom jsem skálopevně přesvědčen. PROTO znova varuji ostatní: když od Adikova něco koupite ? nechce si to pokaždé prověřit v autorizovaném servisu, jinak dopadnee jako já: vztekly, zklamany a bezmocny s nemalou finanční ztrátou.
  12. Napsal jsi dlouhej roman, v každém případě to co bylo v inzerátu zdaleka neodpovidalo skutecnosti. Lzes a jsi podvodnik. A taky maďar. S tebou už nikdy nic. A všem ostatnim. Dávejte si na něj pozor. Lze a ojebava. Můžu tohle s klidem říct. To co bylo byl PODVOD se kterym jsem se tady setkal vůbec poprve. A neohanej se dobrym jménem. To mozna plati pro Madary ale ne pro Českou republiku a zbytek Evropy.
  13. Za mě absolutni průser, vyměnili jsme si hodinky, já mu dal rolexy v top1 a stavu. Dostal jsem neco (rolex) co neodpovídalo popisu v inzeratu. Hodinky chodily blbě a nakonec se zastavily úplně. V Carolinu mi řekli že se v tom už někdo vrtal. Dále mě upozornili na něco čeho jen si nevšiml a co mi maďar zamlčel. Na tahu jubilee byl jeden neoriginakni clanek. Byl mensi a "zlatá" cast byla duta. Článek stojí cca 6000 kc. Na dotaz co to je, mi maďar odpovedel, já som zabudol ti to povedať. Evidentne to zabudol uvest i do inzerátu Na dotaz jestlu věděl o ton že chodi/ nechodí mi odpovedel ze NIKDY neměl problem a že jsem si to vse vymyslel. Je ale dost divny že kdyz jsme si hodinky předali tak je měl na ruce. V aute jsem zjistil že jsou o 10 nin minus aktuální čas. A jak jsem psal večer se zastavily úplně. Jakákoliv reklamace absolutne bez šance. Pozdeji sem Dám i výpis naší konverzace. LIDI POZOR. TENHLE MAĎAR JE PODVODNIK. Za mě 100 %. Anebo takove jendání je v Madarsku standardem. Nevím. Udělal jsen s ním asi 3 obchody drive. Ty byly bez problému. Az do chvile kdy se se objevil problem. Když s ním půjdete do kseftu, nabádám k velké opatrnosti. Jakékoliv reklamace nejsou brany v potaz.
×
×
  • Vytvořit...