Přejít na obsah

hmfreshmeat

Členové_50
  • Příspěvky

    53
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

hmfreshmeat's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Po dlouhých letech jsem si udělal radost nákupem. Moje první GS, z té kvality zpracování a detailů si uchcávám.
  2. Ahoj, od upgrade fóra mám následující problém. Po změně hesla a odhlášení se nemohu opětovně přihlásit. Zkoušel jsem to asi 10x, takže vylučuji chybu zadávání hesla. Zkoušel jsem i jiný prohlížeč i jiné zařízení. Měli jste někdo podobný problém? Díky Franta
  3. Ted jsem se na to dival a mas pravdu, takze dik za tip
  4. Toto pro me nezapada do Breitling stylu...
  5. Ja coinbase z fio SEPA platba jedna v radu stovek eur druha v radu tisicu eur, obe do druheho dne, ta vetsi pomaleji, tento tyden.
  6. To je špatný, už jsem jednou jedny podobný nádherný ML chtěl koupit, ale 43 je mi prostě malý...
  7. Díky Díky Já na E46 mám radši fénix, dakar mám neodlučitelně spojenej s E36. Já jsem taky uvažoval samozřejmě o originálech CSL. Dlouho jsem se rozhodoval a nakonec putovaly ty RX-II teď přes zimu na kompletní renovaci, takže si je ješte chvíli teď asi nechám... Jinak ta Tvá vypadá moc pěkně a ta barva je taky docela zajímavá, takovou jsem asi ješte neviděl. Jo a sháním HK kabeláž k audiosystému (koupil jsem repra a ten zadní zesák a pak až jsem zjistil, že je k tomu potřeba i spešl kabeláž). Kdybys náhodou o někom věděl, kdo by to měl na prodej, tak dej prosím vědět
  8. Tady si dovolím nesouhlasit. Když jsem to dal do sklepa, kde bylo cca 16-18 st. C, tak s rel. vlhkostí problém nebyl. A potvrzuje to i i-x diagram vlhkého vzduchu
  9. To mas pravdu. Prave ten rok jsem bydlel v docela teplym byte, bylo tam v lete min 25 st. C, spis vic. A tehdy jsem skoro nebyl schopnej dostat rel. vlhkost pres 60 %...
  10. Za mě nápad dobrej, ale ty náboje jsou pořád jen lowka flobertka. Chtělo by to něco lepšího. Zasranej cifr hnus a i v rámci konceptu zbytečný.
×
×
  • Vytvořit...