Přejít na obsah

kalba

Členové_50
  • Příspěvky

    112
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Doma
  • Fanoušek značky
    Rolex + Tudor

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

kalba's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. kalba

    Rolex Baselword 2017

    Taky se pridavam k mistnim kockopsim nazorum na SD. Rolex udelal odvazne rozhodnuti, ktere vzhledem k velikosti a kyklopu moc na historii modelu nenavazuje. ale prodavat se asi budou... Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. To protoze jsou to 36mm...[emoji3] snad ted lepe, trosku bojuju s tapatalkem... Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. kalba

    Rolex - Basel 2016

    U Wempeho v Drazdanech mi odepsali, ze zadna rezervace zatim neni mozna, tak dej vedet co Bechyne, diky.
  4. Skoda ze 36 nedostaly matnej cifr jako maji cerny PVDcka, je fakt v detailu povedenej. Jeste inhouse a tah a bylo by to dokonaly...
  5. kalba

    Black Bay Bronze

    Proste na vsechny nove modely 2016 uz davaji stit, coz je jasny trend pro zbytek kolekce.
  6. kalba

    Rolex - Basel 2016

    Bily daytony jsou fakt bozi, to se po nich hodne zaprasi. Chytrej krok. Explorery jsou taky krok spravnym smerem ohledne rucek, lumi s velkyma cislicema moc nemusim.
  7. Je to pro hip hopery z LA, ale asi to nekdo koupi jako vsechno drahy.. Nejvic zprznili dynko, to ostatni vypada jako precizni tetovani, ale kombinace s hodinkama hruza
  8. kalba

    Rolex - Basel 2016

    Cerno-bilej medved by byla pecka. To by mi hodne zvedlo chronoadrenalin...
  9. Karle jdes do toho ? Nevadily by mne, ale barak prodavat nebudu...
  10. kalba

    Sčítání Tudor lidu

    Kalba: Big Block 79170 a Submariner 79090 = 16
  11. kalba

    -2 /+ 2

    Od ted uz jenom superlative certified . A ty fotky z "fabriky" netreba komentovat...
  12. A co tohle, tady jeste vidim prostor pro slusny rust ceny. Hodinky vypadaji jak se rika fcajku pokud se nemylim - jenom remen je novejsi. http://www.ebay.de/itm/ROLEX-Sea-Dweller-Double-Red-1665-Stahl-Automatik-1974-/231842746001?hash=item35fae78e91:g:be0AAOSwll1WvLeQ
  13. Tak tohle by sem casove melo patrit...
  14. Davide, nevis jaka je historie tech starsich ? Byly to trezorovky predpokladam vzhledem k te luxusni patine, nebo ?
×
×
  • Vytvořit...