Přejít na obsah

cira

Členové_50
  • Příspěvky

    127
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    Garmin

Návštěvy profilu

2 772 zobrazení profilu

cira's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Chtěl jsem si po XY letech zahrát Magic, ale ty nové karty jsou šílené. Úplně se z toho ztratilo to kouzlo barev kdy každá uměla něco jiného. Neváli se někomu doma staré kartičky na které se jen práší, něco kolem edic Ice Age, Homelang, atd ... Chci si doma zahrát pro srandu s dětma a kamošema. Případné nabídky prosím do SZ. Děkuji
  2. Milionarem jsem v zivote kdyz jsem si koupil italske liry a pak pri nakupu cuby. Jeste aby vylezla k alespon na 10kc. Odesláno z mého 2109119DG pomocí Tapatalk
  3. Posledni tyden leti pekne. Odesláno z mého 2109119DG pomocí Tapatalk
  4. Kalhoty s membránou se používají jako převlekové, natáhneš je na sebe v případě nepříznivého počasí. Vynikající zkušenost je s tímto https://www.tilak.cz/cs/ultralight-paclite. Jinak v nich chodit nechceš. Pokud bych měl doporučit kalhoty tak Direct Alpine Patrol, nezničitelné legendární kalhoty, nebo model Cascade ten mi sedí ještě o malinko lépe, má více strečových dílů.
  5. Urcite to dosahne posledniho vrcholu. Odesláno z mého 2109119DG pomocí Tapatalk
  6. Dokoukal jsem Rytíř v černém nejprve jsem byl trochu skeptik, přeci jen korejské seriály nejsou tak běžné. Vynikající atmosféra, pěkný příběh.
  7. Tohle se netýká burzi právě, ale jen uvolnění coinu z apky do peněženky. NIkdy žádná peněženka po mě nechtěla foto občanky či ID dokladu.
  8. Na PI si dej pozor a určitě nikam neposílej foto občanky. Je to podvod, jde o sběr dat od uživatelů. Nevím už přesně zda to bylo letos či loni, ale na netu byl mega únik dat dokladů, právě lidi z PI měny. Mají dobře udělanej marketing, ovečky co tomu děsně věří a tlačí to dalším lidem. Kdo v tom jel od začátku si dokázal natěžit tisíce coinů zadarmo. Tady přijde na řadu právě občanka, aby jsi mohl převést měnu do peněženky, a mohl jsi je prodat na burze až bude obchodovatelná. Taky jsem těžil měnu, ale nikam nic neposílám. Až to budu moc poslat rovnou na burzu a prodat, tak možná. Uživatelů je několik X milionů, těch mincí je taky neskutečné číslo. Otázka je kolik bude reálná hodnota, vime jak je to s predikcema cen ostatních kryptoměn :D.
  9. Tohle nemá chybu, chodím pro něj do pivní lednice v Albertu
  10. Jasný tohle bohatě stačí. Nejsem expert, ale hodně lidí chválí Trezor ONE, oni mají nějakou vychytávku ohledně záchranného hesla. Cena je úplně někde jinde.
  11. Osobne bych sel do hardwarove trezor nebo ledger. Kauzda ma sve pro a proti. Koukni na recenze. Odesláno z mého 2109119DG pomocí Tapatalk
  12. Už je to tady, kasička se musí nějak naplnit. https://forbes.cz/stat-jde-po-nepoctivych-spekulantech-s-kryptem-pry-mu-dluzi-stovky-milionu/ Odesláno z mého 2109119DG pomocí Tapatalk
  13. Horizont 60 dnu, loni se to zvedlo v cervenci. Odesláno z mého 2109119DG pomocí Tapatalk
  14. Co myslíte, padne to ještě o kousek? Bullrun moc v následující době nevěřím.
×
×
  • Vytvořit...