Přejít na obsah

CzechJoker

Členové_50
  • Příspěvky

    1 183
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli CzechJoker

  • Datum narození 8.5.1945

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Schallingrad

Návštěvy profilu

9 204 zobrazení profilu

CzechJoker's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Model Regular bych si dovedl představit jako příjemné oblekovky.
  2. Jako poctu bych to vnímal tehdy, pokud by se originál nevyráběl - viz třeba některé kousky od Timefactors. Pokud se jedná o napodobeniny Rolexek s identickým designem, to třeba já vnímám ne jako poctu, ale jako parazitování na cizím designu.
  3. Od kdy si ženy poměřují délku penisu?
  4. Výdrž 25+ hodin, přitom už na prezentaci v Berlíně u řady hodinek nešlo aktivovat fotoaparát pro nízké napětí. Funkčně - alespoň za mě - je to propadák, nenabízí nic, co by tu už nebylo a za cenu, která je přemrštěná a s omezenou kompatibilitou. Design je na vkusu každého soudruha... Já si myslím, že na opravdový posun si musíme počkat, toto hodnotím jako urychlenou snahu o předběhnutí Apple s jejich iWatch, o kterých všichni mluví, ale nikdo je neviděl. (Mimochodem - Apple má údajně požadavek, aby jeho hodinky vydržely alespoň 7 dnů.) Abych nebyl negativní, tak jako velmi zajímavý koncept vidím Cocoo watch, které nesuplují smartphone, ale rozšiřují jeho funkce (navíc baterka má vydržet rok). Každopádně budoucnost by měla jít cestou ohebného displeje, biometrických senzorů...
  5. Už to nejde editovat, tak musím navázat... Chci se zeptat na jednu vlastnost PRG-270, možná je společná i s ostatními modely. V návodu je napsané (pokud to správně chápu), že barometr, resp. ukazatel tendence, funguje pouze 24 hodin od zapnutí této funkce. Potom se automaticky vypne. Funguje to opravdu tahle? Uvažuju i o Suunto Core, jak to mají vyřešeno tam? Co jsem četl, tak barometr je u Core aktivní stále, ale netuším, jestli je tomu tak i u Protreku (a vypnutí se týká pouze symbolu tendence, což mi ovšem nedává smysl). Díky
  6. Pořád brázdím kolem PRG-270 a hledám info. Chci se zeptat, jestli dává Casio modul 3415 i do jiného typu, než tohoto? Nějak nejsem schopen se k té informaci dobrat... Manuál jsem si stáhl, ale moc chytrý z něho nejsem :-( Díky :-)
  7. No jo, našel jsem na webu návod na PRG-270 a tam to je taky v desítkách a stovkách hodin. Tak to bude asi OK, třeba je stihnu nabít, než je zase strčím do zásuvky Akorát jsem myslel, že to bude rychlejší...
  8. Po roce - minulý pátek - jsem vytáhl Casio G-Shock GW2500 ze šuplíku. Okamžitě naskočily, zavrtěly ručičkama a nastavily se. Akumulátor ukazuje střední nabití. Od té doby je mám střídavě na ruce a na stole, dokonce jsem je měl několik hodin i na sušáku na prádlo, ale akumulátor je stále na "M". Je to normální známka toho, že odchází? Ty hodinky mají tak 3-4 roky.
  9. Už jsem to psal, ale bohužel do blbého vlákna... Neměli jste už někdo v ruce PRG-270?
  10. Ahoj, už jste si někdo osahali nové Protreky PRG-270? Protože jsem propásl PRG-120, docela bych o nich uvažoval...
  11. Tak si říkám, jestli by to třeba G-Shocky rozchodily...?
  12. I když se dá s mechanickými hodinkami vyvádět spousta skopičin, na nějaké outdoorové využití opravdu nejsou příliš vhodné. Pokud jde o mechanickou odolnost, pak jakékoliv zařízení, mající v sobě nějaký ozubacený mechanismus s pérky, páčkami a jinými dzinzigy je odsouzen k poruše. Takže na skutečný outdoor jedině Casio G-Shock digitálky, nebo - když potřebuješ ručičky - něco z ana-digi řady G-Shock, která je zodolněná (možná proto, že každá ručička má svůj vlastní krokový motorek, který s ní šíbuje.
  13. Sám za sebe bych doporučil Casio PRG-40. Sice je to "jen" základní model, bez soláru, bez rádia, ale zato za super cenu a v případě, že náhodou okusí opravdový outdoor a slíznou pár šrámů, nebude tě to tak smolit. Prodávají se třeba zde za cenu, za kterou jsou prostě k sežrání
  14. I'm not a great expert in Prim watches, but this is typical marketspeak. Our presidents may receive this watch, but it certainly did not wear. But maybe someone tells us more.
  15. Pokud by některý se sběratelů výrobků Prim měl zájem, tak zde se zrovna draží metronom Prim. PS: nedal jsem to do vlákna Primu, neboť se nejedná o hodiny/hodinky/budík.
×
×
  • Vytvořit...