Přejít na obsah

warann

Členové_50
  • Příspěvky

    7 183
  • Registrace

  • Přítomen

10 sledujících

O uživateli warann

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Lohenitz

Návštěvy profilu

15 219 zobrazení profilu

warann's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Tak za mě Ripley v pohodě, jsem v půlce a bavím se. Horší je to s Gentlemanama a to film miluju. Tam jsme taky v polovině, koukáme se synem a nebejt něho, tak zbytek asi vypustím. Včerejší 4. nebo 5. díl s těma cikánama už jsem dával dost těžko. Dost na prdel tomu dává ještě mizernej dabing, resp. překlad. A to jsem se ještě koukl na recenze, dle kterejch je 2. půlka horší než ta 1.
  2. UP, oba telefony volný, u obou rozumná domluva o ceně možná, k jednomu i druhýmu nechám krabičku s novou nabíječkou a tím trnem na šuplík se SIM. U tý sedmičky doplňuju menší škrábanec na skle, při zapnutým displeji prakticky neviditelnej. To SE může vzhledem k nový baterce ještě v pohodě posloužit.
  3. Jsem chtěl doporučit pálenky od firmy Mareček, ale nějak to vypadá, že zmizela z trhu. Někde něco málo doprodávají a vlastní www stránky jsem ani nenašel.
  4. Dik, chtel jsem napsat, ze uz jsou to takovy youngtimery, ale od roku 09 zas nejsou o tolik starsi, tak rekneme v nejlepsich letech.
  5. To asi spis ne, voni by pak mohly vypadat jak naky Tudory
  6. Pekny jsou. A ta datumka je dobra, ne jak doura vyrizla flexou, jako pozdejsi modely. Ja furt stejne.
  7. Přesně, hrozná vopičárna.
  8. Z přijímaček. Cermat uzná dvě odpovědi „Paní Šťastná chystá krabičky s vánočním cukrovím. Do každé krabičky dává 300 g cukroví. Už rozdělila čtyři pětiny napečeného cukroví a zbývá jí 1,2 kg. Kolik krabiček nachystala paní Šťastná?“
  9. To b) docela chápu, za mě jsou tyhle konkrétní taky docela divný. Nicméně to a) bych bral jako signál ještě trochu přibrzdit a chvíli se rozkoukávat. Jde o dost tradiční, zavedenou a řejl bych i renomovanou značku.
  10. Menší nehodinkový obchod, ale taky vše ok. Díky a kdykoli rád znova.
  11. Já jednou takhle bouchl gumu na Mini cooperu a s ŘSD to vyřešil. Měl jsem teda fotky z toho místa, hlavně že to nebylo značený. Po pravdě na první dopis mě poslali do prd..e, následná lehce exponovaná výměna názorů končila telefonátem nějakýho krajskýho šéfa nebo co to bylo, že hned nemusí bejt tak zle a že to zaplatí. Aspoň jsem si tenkrát ověřil, že na prasklým runflatu se dá v pohodě rozumnou rychlostí ujet několik desítek km bez zničení disku.
  12. Tak normálně nejsem velký příznivec různých zákaznických kartiček a tak, ale tyhle snídaně za body za obědy (na které stejně chodím) jsou celkem fajn.
  13. Ja dnes na hodinky taky nejak zapomnel
  14. Up, rozumna dohoda o cene mozna. A jeste alternativa - pripadne lze misto nej prenechat Iphon 7 128GB, ve slusnym stavu. Tam je ovsem baterka origo a na 83%. Ten necham za 2100kc. V pripade zajmu o tenhle kus doplnim dle potreby info a fotky.
  15. Az vyrazis na kole, tak o pauze u pivka muzes procvicovat matiku
×
×
  • Vytvořit...