Přejít na obsah

anthony.rex

Členové_50
  • Příspěvky

    204
  • Registrace

  • Přítomen

3 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Kladno
  • Fanoušek značky
    Hodinky, Krav Maga, Zbraně, Military

Návštěvy profilu

3 455 zobrazení profilu

anthony.rex's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Bezproblémový obchod, vše dle domluvy, doporučuji!!!!
  2. Tak tohle je vážně pecka, zřejmě hodně vzácná věc.......myslím, že takový model je vážně ojedinělý kousek!!
  3. Kupující je zaplatil - odebral - pak vyhrožování trestním oznámením a kecy o nepravosti apod, - neměl jsem už na to chuť dohadovat se o kravinách - nabídka vrácení peněz - hodinky poslal - platba vrácena ihned zpět - konec příběhu
  4. Konečně někdo s rozumem!! také mi to tak přišlo, že to bylo jen účelové tvrzení ze strany kupujícího
  5. Je to jak říkáš, většinou se domluvíme a spokojenost je vždy na obou stranách a nakupuješ dost často, nemyslím si že by jsi někomu něco našeptával
  6. Ty hodinky mi do kapsy neskáčou, musím je kolikrát dobře zaplatit a od toho se odvíjí cena, mimochodem dost lidí co tu obchodují s hodinkama bez živnosti musím i přeplatit abych je koupil, a jelikož to mám jako živnost a platím daně narozdíl od jiných zde tak se také musí odvíjet cena, mimochodem kdyby jsi se dočetl i jinde tak jako hodinář hodinky většinou i čistím a uvádím do chodu a to také není zadarmo. Spousta z Vás vůbec nevidí kolik je za tím práce........no jo závist je bledá Mimochodem, primky většinou kupují lidi odsud a vědí co kupují, lunetu, dýnko ručičky atd si v pohodě vymění, jde především o pouzdro to je ten problém sehnat, lunet na dvojky mám jak nas....o, i dýnek na dvojky, takže speciálně pro tebe je na ty primky asi hodím, aby jsi by měl klid v duši:-)
  7. Dále bylo neusem sděleno, že hodinky jsou zřejmě vadné, že přehazují datum za 5minut dvanáct, nikoliv přesně ve dvanáct..........tak co k tomu více dodat, to mluví samo za sebe
  8. Citace z emailu od neuse Vy jste to možná nepochopil píšete, ale zdá se, že zde to pochopeno bylo http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/34326-prim-v-inzerci/page-299 a pokud to není, jak je tvrzeno i s argumenty zdá se velmi přesvědčivými, tak proč se tam vůči tomu neohradíte? Já bych tohle považoval za velmi negativní reklamu mého obchodu. Jenže nejspíš je to pravda a nechcete ze sebe dělat před odbornou komunitou hlupáka. A jestli Vás těší být považován odbornou a nebo alespoň více znalou komunitou za ani ne tak bastlíře, jako přímo podvodníka, tak prosím, má starost to není. Nezlobte se na mne za ten tón, ale já se cítím v pozici podvedeného, bez radosti z nákupu, tak nevidím důvod vystupovat jinak. Stejně tak slova o vyhrožování míněna ve smyslu Trestní oznámení, ale tento krok by mne těšil ze všeho nejméně. Nechci být za žádného mstitele Neus se cítí být podveden proto, že jsem mu prodal originální prim sport letecké na základě lživého tvrzení některého odborníka zde na fóru, ať se nad tím zkusí některý odborník zamyslet
  9. Mám uloženou e-mailovou komunikaci s neusem, odvolával se na místní odborníky, s tím že chce vrátit zpět peníze. Hned druhý den jsem mu platbu vrátil bez debat, mám spoustu spokojených zákazníků, ale jedno mi vadí když někdo špiní a pomlouvá postraně, a ještě jsou to lidi odtud co u mě dost často nakupují, pokud mi to někdo chce říct osobně nemám s tím problém.
  10. Docela by mě zajímalo, který pitomec zde na fóru nakecal neusovi, který ode mě koupil letecké prim, že jsou to fake. Opravdu většího pitomce jsem vážně neviděl když nepozná jak vypadá originál od parexa. Neusovi jsem vrátil zpět platbu a teď by mě zajímalo kdo z Vás odborníku závistivců a našeptávačů to byl. Jinak místo těch silných řečí proti mé osobě bych rád zdůraznil, že spousta vás u mě nakupuje, proč tady potom postraně házíte špínu atd. Co třeba takhle se také vyjádřit k tomu, že se snažím nafotit hodinky tak aby každý věděl co kupuje, narozdíl od ostatních prodejců, dále pak, že není problém nechat hodinky i na splátky, dost z vás se na mě obrátilo s tím co hledají a já jim to sehnal nebo sháním, že zboží mají většinou druhý den doma a dobře zabalené atd., co Honzo manto nebyl jsi spokojen s řemeny, další ti sháním, straspole, doktore, staníku, libohove a další a další zde. Všem to pak připomenu až přihodí na nějakou aukci jestli se nespletli a chtějí kupovat u někoho koho postraně špiní. Mimochodem třeba ty sporty co tu posíráte a blejete, jsou nenošené, takhle jsem je koupil a tak prodávám, dát lunetu nebo dýnko, ručky je ten nejmenší problém, ale nenošené origo pouzdro to je problém sehnat. Kdyby to bylo skladané z parexa, tak to bych to ani nekoupil do prodeje a nedovolil bych si to nikomu nabízet. Jedno mě zaráží, že odborníci tady nakecávají a nepoznají origo letecké primky a našeptávají lživé informace novým členům zde na fóru. http://aukro.cz/ultra-rare-letecke-prim-nikdy-nenosene-c-54-i4134064030.html Jestli o tomto zde někdo z místních odborníků jak uvádí neus, tvrdí, že nejsou origo tak potom je to opravdu pitomec a ne odborník!!!
  11. Tak až to nafotím tak to sem hodím, ať máte co poplivat, dnes se urodilo, koupil jsem pěkný kousky
  12. Dneska mi přiskočilo pár pěkných kousků do ruky......diplomat incabloc, pavouk s kloboučkem, traktory s věnováním, pouzdro na vývozní sporty atd........je toho trochu víc, zase se zadařilo Za kvalitu se platí:-) mimochodem viděl jsi někdy prim sport 2 s rytinou na zadním víčku PRIM 1949?
  13. Pěknej kousek!!! Doufám, že jsem ti udělal radost:-)
  14. Už je vybráno, mám už jen černý, modrý a humberto, a pak na prim brusel, vše původní...
×
×
  • Vytvořit...