Přejít na obsah

xTipo

Členové
  • Příspěvky

    13
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

O uživateli xTipo

  • Datum narození 16.6.1984

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Brno
  • Fanoušek značky
    SEIKO, CASIO, PRIM,...

Návštěvy profilu

1 461 zobrazení profilu

xTipo's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Ahojte, jedna sdílená z práce. Měření výkonu laseru včetně časové osy, jedině klasika od G-Shock.
  2. Ahoj Dripper máme taky a jsem maximálně spokojení. Jinak mlýnek máme Hario..jsou dvě velikosti, takže výběrem si.
  3. Ahoj Dripper máme taky a jsem maximálně spokojení. Jinak mlýnek máme Hario..jsou dvě velikosti, takže výběrem si.
  4. Džezva, to je panečku věda připravit kávičku. Na čem to vaříš? Viděl jsem ze to dělají v jakési pískové lázni aby zachytavali protékající pěnu.
  5. No, tak to bych opravdu nevedel jak vybrat. Vsechny fotky jsou moc hezky.
  6. Ups, tak si myslim, ze jsem take parkrat zmackl... Ted uz jsem se rozkoukal a snad se chyb vyvaruji.
  7. xTipo

    Casio v Brne

    Byl jsem u Strnada nedavno a nic moc, spis slabota. Rikal ze se daji objednat, ale ke shlednuti nebo zkouseni par edifice a g-shock ale omezeny vyber.
  8. Ahoj, řešil jsem to jednou. V oficiálním servise je to na výměnu celého ciferníku.
  9. Ahoj,byl jsem si nechat opravit své SKX07 u Strnada po pádu na zem (bylo to na komplet generálku) a byl jsem maximálně spokojený. Hodinky jedou jako nové, tlaková zkouška potvrzení. Za mě všechno jak v pořádku, nebál bych se toho.
  10. Ahoj, tak to si mě teď dostal. Doteď jsem měl některé chilli zafixovane prostě že pálí dvakrát, ale ono to má jiný význam, hmm díky, budu teď experimentovat.
×
×
  • Vytvořit...