Přejít na obsah

alesvagner

Členové_50
  • Příspěvky

    155
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli alesvagner

  • Datum narození 14.12.1973

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Breitling IWC Omega Sinn
    ...a H-D...

Návštěvy profilu

2 059 zobrazení profilu

alesvagner's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Pro Ty, kdo tyhle hodinky maji nebo o nich uvazuji: Jsem pracovne na cestach a narazil jsem na zajimavy problem. Potreboval jsem, aby se mistni cas a druha zona nelisily o cele hodiny, ale o pul (konkretne o 5,5 hodiny). Podle navodu nejde u druhe casove zony nastavit minuty a vteriny, jen hodiny. Byl jsem z toho celkem smutny, ale kamarad, ktery se v hodinkach hodne vyzna (diky Mirku :-)), mi poradil, ze to jde a jak. :-) Nejde to na jeden krok, jako normalne pri posunu o cele hodiny, ale na dva. Ale jde to. :-) Po nastaveni mistniho casu, kdy se rozhodi minuty i na T2 je tedy totiž mozne T2 nastavit v půlhodinových skocich zpatky na pozadovany udaj. No a výsledek prikladam na fotce. Znalcum se omlouvam za spam, ale třeba to nekomu pomuze. :-)
  2. Pracovni nasazeni. :-) Sent from my SM-J530F using Tapatalk
  3. V jednoduchosti je krasa... Sent from my SM-J530F using Tapatalk
  4. Cerna jim taky slusi... Sent from my SM-J530F using Tapatalk
  5. Aerospace na novem NATO... Sent from my SM-J530F using Tapatalk
  6. Diky za reakce. Dnes mi dorazily dva NATO strapy, tohle je prvni z nich. Myslim, ze jim sedi. :-) Sent from my SM-J530F using Tapatalk
  7. Tak jsem se malinko posunul. Po Stowa Flieger, ktere jsem mel skoro 9 let, jsem poridil Davosa Argonautic Dual Time, chtel jsem mechaniky s GMT. Ale porad me to tahlo vys. No a tak po dvou letech Davosy prodavam a poridil jsem Breitlingy. :-) Koukal jsem po ruznych variantach Seamasteru, Speedmasteru, Tudor Fastrider, ruznych Fortis, Sinn 900, IWC Flieger Chrono, Chronomatech, B1 a Avengerech a ja nevim po cem jeste. Pak se objevily tyhle Aerospace, o kterych jsem mnohokrat premyslel a vzdycky zavrhl: Vzdyt jsou to digitalky, titanovy, ty otlucu, utopim, maji jenom 100 m, krehule, maly... Ale... Jsou to letecky hodinky. Umi zobrazit UTC v jasne citelnem digiformatu. Mají krasne citelnej cifr. A to zpracovani, indexy, hrajou v kazdym svetle jinyma detailama. Jsou krasne lehoucky, tenky pod kosili. Ten antireflex. Ten pasek, spona... Jak vidno, z puvodne rozumového rozhodnuti byla laska na první pohled. :-) Tak snad mi alespoň nejaky cas vydrzi. Nevim totiz, cim bych je pripadne nahrazoval, jsou asi zaroven tim, co chci i co potrebuju.
  8. Super domluva, rychle reakce, bleskove odeslani, skvele baleni a - hodinky dle popisu a fotek. :-) Diky za prima obchod, kdykoli znova. Sent from my iPad using Tapatalk
  9. alesvagner

    Davosa argonautic

    Za me super hodinky, i po vice nez roce delaji radost pri kazdem pohledu a bez chyby funguji. Tocim na nich asi 5 NATO strapu. :-)
  10. V mem pripade jsou to treba SNZH55J1 za ani ne 5000. Jsou tak dobre a tak univerzalni, ze se na ne vzdycky tesim, az prijedu domu (v praci a na cestach nosim Davosa Argonautic Dual Time kvuli GMT). A byly tak levne, ze prodavat je nema cenu = jsou pro me naporad. :-) Zpet k tematu a Pepickovi: Pekne zadani, uzij si ho. Hranicni je kazda castka, ale i za 30 se daji koupit krasne hodinky. Uz to tu zaznelo, k takove prilezitosti bych koukal po TH, Longines, Alpina apod.
  11. ...a mam tyhle... Sent from my iPad using Tapatalk
  12. Docela se mi libi i tyhle... Sent from my iPad using Tapatalk
  13. Asi meli, ale aktualne nemaj. Overim znovu, diky.
  14. Zdravim, kolegove, nemate nekdo tyhle hodinky? Kolegu by zajimaly a rad by je videl nazivo. Diky moc. Ales https://www.chronoshop.cz/airman-base-22/airman-base-22-mystery?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=Chronoshop.cz+DYN+RE&utm_content=Glycine+Airman+Base+22+MYSTERY
×
×
  • Vytvořit...