Přejít na obsah

DavidC3

Členové_50
  • Příspěvky

    388
  • Registrace

  • Přítomen

5 sledujících

O uživateli DavidC3

  • Datum narození 4.6.1979

Contact Methods

  • Website URL
    https://www.facebook.com/pechanec.zlin/?ref=bookmarks

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Zlín
  • Fanoušek značky
    Hodinky... SOU Polná

Návštěvy profilu

8 100 zobrazení profilu

DavidC3's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Byl jsem se synem v Kitzbuhel omrknout čerty... T7 na sněhu naprosto v pohodě spotřeba na 1300km 6.9L
  2. Jedna moje pracovní cesta do Kaprunu a ráno už i první letošní sníh.. Jinak dlouhodobá spotřeba T7 long TDI 110kw je 6,5L
  3. DavidC3

    Citizen na ruce...

    Moje nové Citizen Jen originál kov nahrazen půleným modrým nato řemenem a jsou z toho dokonalé hodinky...
  4. Jo nový Yaris je super.. už máme najeto 30tis km a neměnil bych jezdí to fakt za málo
  5. Asi jen reset AC a pak se nový aku musí stejně nechat nasvitit
  6. Tak sem se dostal k hodinkám které jsou zde v příspěvku z roku 2014 (prodaný na alegro prosinec 2013) a po té ležely 9 let ve Švýcarsku. Pak souhrnem náhod díky jednomu členu chronomagu je mám od včerejška u mě ve sbírce Primek. Jinak sekanec na hraně pouzdra přesně sedí z fotkou z 2013.
  7. Já vzal dětem ten základ 3m 70cm a k tomu menší solar a vetší pískovou fitraci. Zatím spokojenost....
  8. Tour po Rakousku minulý víkend... Malé auto ale velké zážitky. Najeto 1500 km, top počasí a 60km na lyžích nad Kitzbulem a pak směr Hallstatt a Trausee..
  9. Trasuje, měl sem ted Covid i žena, oboum volala hygiena a když sem řekl že jsem byl v kontaktu s rodiči tak museli na testy a pak telefon s hygieny..............
  10. Nový prcek na ježdění město a okolí. Jinak auto jako celek moc povedené...
×
×
  • Vytvořit...