Přejít na obsah

Pavelpu27

Členové_50
  • Příspěvky

    2 512
  • Registrace

  • Přítomen

4 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Wild West
  • Fanoušek značky
    B 26

Návštěvy profilu

4 983 zobrazení profilu

Pavelpu27's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Dlouho uvažuji o nové motorce. Manželka má Kawu Z900RS Café a je to prima stroj. Jenže pak vždycky sednu na griso, které je objektivně ve všem horší motorka a mám na tlamě rohlík, jako blázen. Takže nic, udělám si servis a hurá do další sezóny!
  2. Tohle Jsem postavil synovi (a celé rodině) k Vánocům v sušárně. Zatím fakt super. Ještě nejsou vidět TRX, bosu a jednoručky Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. S Milošem kdykoli i dvojdomek [emoji6]. Super domluva, na čem jsme se dohodli, to platilo. Díky moc a ať slouží!
  4. Ta moje cupra dokáže splnit nejeden řidičský sen [emoji41]
  5. Byl jsem minulý týden Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Je to předváděčka, resp. Auto ředitele výkupu v Inveltu. Já Bych si ho ale nakonfiguroval asi stejně.
  7. To můžu napsat klidně hned. Cupra je o 200% víc sportovní auto. Syrové, divoké, skvěle funkční. Nehýčká, provokuje. Bawor je dospělejší. Je možná stejně rychlý, ale nevíš o tom. Určitě není tak zábavný, možná na sport plus se v něm probudí divočák. Ale dává pocit, že si tě váží. Chválí, uklidňuje, když je potřeba, ukáže, že má sílu a ochotu bavit. Ideálně bych měl obě.
  8. A moc děkuji všem! Mám velikou radost [emoji6]
  9. Nejsem odpůrce. Jen to nepovažuji za samospasitelný.
  10. Já jsem tu inflaci dlouho nesledoval, ale chodil jsem na "masáže" za 1500-2k/ hod se vším všudy. Teda k holkám [emoji41]
  11. Tak se konečně můžu pochlubit. 330i X-Drive Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...