Přejít na obsah

barackpalenka

Členové_50
  • Příspěvky

    209
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

barackpalenka's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Skôr strpia “nešťastia” pri pisoároch
  2. Akcia pre držiteľov clubcard 3500€
  3. Všetko “šedne” ako domy smútku…
  4. Absolútne nemorálne, a výrobca by sa mal dištancovať od toho! Ľudský život vs kapitál…
  5. Predám Tudor Pelagos model 25600TB. Kúpené v Sherone koncom roku 2020. K baleniu prislúchajú všetky remene ktoré sú obsiahnuté na fotkách. Výmeny nie! V prípade otázok píšte. Cena 3900€.
  6. Ďalší pidi 36 model bude úžasným sprestrením kolekcie…pre conchitu Ostatné modely “sfarbime ciferník” inak než doteraz je tiež na smiech. Oprášme staré modely je uhoď alebo prašti. Chýba mi nápad a pointa. Siliť niečo iba kvôli tomu, aby to bolo…
  7. Celá téma patrí do vlákna “Koupím”.
  8. UŠAnka Ja by som navrhoval ešte test, či daný jedinec zvládne vyjsť po schodoch ak sa z***e, zapíšu ho iba na ženské modely
  9. Rodičia ti porozprávajú príbehy neboj sa
  10. Ako píše Bert. Formulár je online. Funguje to na spôsob ako v socíku
  11. Cestoval si z CR do USA. Predbežné colné vyhlásenie so zoznamom vyvezeného tovaru by ošetril obdobný prípad do budúcna. Daný dokument preukážeš pri vstupe do ušanky.
  12. Rada do budúcna. Narodil si sa prvého januára a voláš sa Abdul. V EU to funguje. Univerzálny pas do západných krajín Prislúcha aj modrá anonymná platobná karta od UN. K téme ale, vracal si sa späť do USA? Colné prehlásenie pred odcestovaním by mnoho ošetrilo.
  13. barackpalenka

    Rolex a servis

    Po daždi prší plášť…Mal si namietať na mieste a starostlivo si skontrolovať svoje hodinky.
  14. Biznis nepozná politiku, iba profit!
×
×
  • Vytvořit...