Přejít na obsah

Lukáš Pech

Členové
  • Příspěvky

    16
  • Registrace

  • Přítomen

Lukáš Pech's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Dekuju, snad udelaji aspon takovou radost, jakou z nich mam ja
  2. Díky moc, bál jsem se za to vzít "silou" abych někdě něco nevyrval...díky
  3. Dobrý den, je mi jasné, že asi budu za úplného idiota, ale už si nevím rady, tak se obracím sem. Pořídil jsem přítelkyni tyto krásné hodinky, ale za boha nemůžu přijít na to, jak vytáhnout pin z pásku aby se dala přizpůsobit jeho velikost a já nemusel rozebrat celou sponu...Snad z fotek něco vykoukáte, omlouvám se za kvalitu...a díky za pomoc
  4. myslím si že je to stejné riziko jako jiný šperk, oblečení, vůně, doplněk bytu atd :-) jinak díky za téma, třeba konečně vyberu i já...
  5. Ty Orienty jsou vážně moc hezké, nebýt to automaty, tak neváham, ale jelikož už teď střídá nejméně dvoje hodinky, tak mi to nepřijde moc praktické a nerad bych (snad) z hezkého dárku, udělal něco co ji nějakým způsobem "znechuti" jejich nošení
  6. Zdravím, rád bych Vás poprosil o radu (tip) na hodinky pro přítelkyni k narozeninám (24), dámských hodinek je opravdu nepřeberné množství a zase vyloženě "módní" předražené čínské šmejdy kupovat nechci. Tak třeba jste někdo řešil podobný problém... Požadavky na hodinky jsou poměrně "skromné"... - jednoduchý a čistý design - raději kožený pásek (bílý ideálně) - quartz - velikost hodinek spíše menší, přítelkyně je opravdu drobné postavy (154cm) takže asi si dovede představit "úměrnou" velikost ruky a zápěstí a obecně nesnáší ty moderní trendy orlojů na ruce... - cena do 4 tisíc... Díky za každou odpověď
  7. Náhodou nějaký šťastný majitel jedněch či druhých by tady nebyl? Nějak se nemůžu rozhodnout...
  8. Tak logicky tu představu nemá, kdyby ji měl tak tady asi není že
  9. Tezko rict, ja jsem nikdy na zadnou velkou extravaganci nebyl, nemam rad preplacane veci a v leccem jsem dost staromodni takze se to asi odrazi i ve vyberu Ale oba ty kousky co jsi mi sem dal se mi libi taky vzhledem k tomu ze budu kupovat nejdrive pristi mesic, tak se jeste asi lecos muze zmenit
  10. Dik moc za pomoc hosi :-D Vazne jeden konstruktivnejsi prispevek nez druhy
  11. po 3 denním brouzdání internetem zatím hlavní favorit... http://www.ewatches.com/detail.asp?iq=1&bo_products_id=0&bo_products_variance_id=110054
  12. Priority mam srovnane a menit se nebudou Jedine co se po par probdelych nocich zmenilo je cenovy strop, tj do 15k. Libili se mi Tissot Heritage Visodate PR 516 GL, ale ten perforovany naramek me silne odrazuje =/ Hazel jsem ocko take po Hamilton Khaki Field King ...
  13. Díky všem za tipy i odpovědi Mám toho teď dost v práci i do školy, ale poctivě si vše projdu A asi velmi pravděpodobně i navýším limit :-D
  14. Přišel jsem z práce, už mi to moc nemyslí Určitě "klasické" hodinky - spíše do společnosti, ale ani vyloženě jen co sedí k obleku a kravatě, kožený řemínek, strojek pravděpodobně Quartz (tady už tápu, přeci jen nevím o tom nic moc, leda co poradí google , chápu že mechanika je mechanika na druhou stranu aspoň z mých pozorování to taky katapultuje cenu na min. 2x tolik v těch nejlevnějších kategoriích a to si atm prostě dovolit nemůžu ), velikost doplním. Zběžně jsem to prohlédl, ráno tomu věnuju více času. Každopádně díky za odpověď.
×
×
  • Vytvořit...