Přejít na obsah

Sherynek

Členové
  • Příspěvky

    22
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

1 411 zobrazení profilu

Sherynek's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. a odkud je konkretne ten z prvniho obrazku, jak jsou na nem ta seiko snzg15? Ja mam stejny model hodinwk, ale v takovete nevyrazne zelene a ten reminek by sr k nim prefeltne hodil...
  2. Tak nakonec zvitezil sedy remen. Obrazek kdyztak dodam pozdeji. Ted sem stiham juknout korat obcas z mobilu...
  3. jo a freeqay colla taky ta je hlavni, ame problemx s mikrofonem nikoho nezajimaj
  4. no sam jsem zvedav, jak dopadnu s vyberem stale vaham mezi ruznyma variantama, tak si je chci prohlednout u hodinek... Urcite nahraju pak obrazek (pokud se mi to povede).
  5. No je pravda, ze ja je snad jestevna noc neodlozil ani jednou. Ale za posledni 2 tydny byla nejmensi odchylka 6.5s/24h a nejvetsi 16s/24h :/
  6. Bekde jsem cetl, ze kdyz clovek spi s automatama na ruce, tak jim to nedela uplne dobre... Nevite o tom nekdo neco?
  7. asi už jdu s křížkem po funuse, ale z iphone 4 ios 7 jsem přešel na windows phone (konkretne nokia lumia 820), který je bezkonkurencne jeden z nejrychlejsich smartphonů dnes... Akorát jsem trochu jablkofil a asi si koupím zase iphone, ale novejsi model. Proto kdyby měl někdo zájem, prodám tuto lumii, nebo bych se i byl schopen domluvit na výměně za iphona moje nokie je v naprostém pořádku kdyžtak a do podzima v záruce
  8. No ja myslim, ze vzhledem k tomu, jak je jednoduche nato strap sundat a nandat a take vzhledem k cene si jich pozdeji koupim vic a budu jestridat. I vicebarevny a ty rois mi taky tak od pohledu pripadaly ze budou skrabat... Zitra si je zajedu pruhlidnout na florenc a pak dam vedet, jak to dopadlo
  9. Nj, ale na jejich strankach jsem nenasel ani jeden a po vyhledani "nato strap 22mm" mi vyjelo pres 20 stranek s hodinkama akorat. Tak jsem to tam vzdal. Chtel jsem jit najisto. A pokud tam nejsou nijak levnejc, asi zajdu k panu Frydlovi . Ale i tak diky. Treba tam nakonec poridim.
  10. díky díky, ještě jsem našel tento obchod: http://hodinar-frydl.sluzby.cz/nato-strap-reminky/n-a-t-o-strap-vojenske-remeny , o kterém jsem zde četl samou chválu, jen ho nemůžu najít na mapě, ale nějak se to podá snad každopádně díky
  11. Jo a je nějaká finta na sundání originálního řemenu? nebo ho mam trochu znásilnit a nějakým nožíkem odjistit stěžejku?
  12. no dynka by byla docela skoda kdyz je jeste pruhledne na tomto modelu... a dik za monkeyswag.co.uk - kouknu tam, akorát je hloupé, že je to vetsinou mimo cr ty obchody, kde to sezenu... a sirku mam zmerenou na to si davam pozor
  13. nesundavam z ruky skoro nikdy... ani do sprchy, ani do postele ale asi to taky bude důvod, proč mi seika dělaj poněkud zvláštní odchylky
×
×
  • Vytvořit...