Přejít na obsah

Lautr

Členové
  • Příspěvky

    28
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli Lautr

  • Datum narození 21.9.1984

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    New Zealand
  • Fanoušek značky
    Rolex, Tudor, Omega, GS, IWC, Prim

Návštěvy profilu

1 293 zobrazení profilu

Lautr's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Tak taky se hlasim ze mam jedny ve sbirce, konkretne cislo 000978 vse originální stav. Kdyz tata odchazel v roce 2004 do civilu tak mi je věnoval. Po roky jsem je přehlížel, hanil za jejich přesnost, nedocenil jejich hodnotu, honil se za swiss made watch, az se z nich staly pro me nejcennejsi hodinky v me kolekci spolu s Grand Seiko 43999 protoze maji pro me pribeh. Nestoji hromadu penez, nejsou nejpresnejsi, nejsou nejkrásnější ale jsou pro mě osobně price less.
  2. Tudor BB 58 a STOWA Pilot strap Old Style brown
  3. Predem se omlouvam ze pisu bez hacku a carek ale moje klavesnice je nejak neumi. Diky moc za rady. JLC vypadaji dobre ty MASTER CONTROL DATE zajdu do AD jestli je maji abych si je dal na ruku. No Rolex OP jsem vlastnil v sede variate v dobe meho hodinkoveho neklidu kdy jsem hodinky menil skoro casto jak ponozky a vzdy jsem si myslel ze dalsi hodinky jsou naporad. OP mi prisli super univerzalni hodinky a daji se nosit i na kozenem reminku (fotka je z netu). Omegy TRESOR jsme mel na ruce v Sedna? gold variante ( zlate hodinky fakt nemuzu pred 50 nosit bych se citil divne a nezmenilo to ani to ze mi na ne AD davalo 30% slevu ) ( fotka je me pidi zapesti a Omega TRESOR ) a sedi super a srdce tech hodinek je naderne maji krasny zvuk a jsou opravdu oblekovky. No a GS je proste neco jineho made in Japan tam se mi libil ten spring drive technologicky. Zatim vede Omega, ale co me trosku desi je ztrata hodnoty pokud to neni Moonwatch tak je to celkem dramaticke. Rolex at se deje co se deje tak si zatim drzi sve a GS je nekde mezi. Bohuzel tady na NZ jsme daleko od vseho takze AD je skoro jedina moznost ale zase je kupuju bez GST (cesky DPH)
  4. Po te co jsem mel celkem klidne hodinkove obdoby a TUDOR BB 58 me absolutne uspokojivali jako me EDW (evry day watch) tak bych si rad poridil neco dalsiho. A vybiram mezi Omega DeVille Tresor 435.13.40.21.02.001, Rolex OP 39 114300 (white dial) a Grand Seiko SBGA293. A porad se nemuzu rozhodnout chci neco decentniho vice do oblekovek. A ted se dostavame k jadru me otazky nenapada vas neco podobneho max 40mm, bilej cifernik a ve stejne cenove skupine =)
  5. No moje BB58 ktere jsem koupil pred 8 mesici od AD jsou az abnormalne presny mam je na ruce skoro denne nikdy mi jeste nevyschly a cas jsem jeste neprenastavoval od koupe jsou ted +21 sekund. Dal jsem je na hnedej remen od Stowa Flieger a vypada to super, je ze me ted one watch guy =)
  6. Nevim jak v Evrope ale me AD tady na New Zealandu potvrdil ze na mych BB 58 co jsem koupil 6.1.2019 budu mit take plnou 5let zaruku jako nove modely povrzeno emailem 10.1.2020
  7. Už jsou ja se zamiloval do těhlech, láska na první pohled kor když mam rad šedou a modrou a na mé menší ruce vypadají skvostně.
  8. Přímo moje ja nemam dost příspěvku jsem čtenář a nákupčí takze je tam dal muj kamarad "Štuclik"
  9. Ha ha ty AT co jsou v prodeji jsou moje jsou super ale dál jsem se na cestu OWG =))
  10. Proč mi to děláte... ty SBG 091 jsem nemel vidět =)) nádherný
  11. No podle mě je to fakt velkéj rozdil mam AT 38,5mm Cal.8500 s rámečkem a zkoušel jsem cca před 14dny v Mnichově nové AT 38,5 mě tam prostě chyběl. Napiš mistnimu pacientovi: "blackhead" vyzná se a dobre jsem snim pokecal o GS
  12. Ja proste nejak nemuzu u AT skousnout ten chybějící rámeček u datumovky. GS jsou Rolex ze země vycházejícího slunce =)) ale masu lidi snimi neoslniš 95% lidi ti řekne hezky seiko kolik stali 2000,- ale ja bych do nich šel už jen kvuli tomuhle. Mam doma GS manualni náth z roku 1964 a hodinky dělají cca 2-3s/den do minusu. Takzě za mě GS
  13. Vše proběhlo dle domluvy. Absolutní spokojenost a velice příjemné povídání při mém nákupu mužu jen doporučit.
  14. Kluci nerad plevelim ale jsem momentálně na cestách a vzpomel jsem si ze bych potřeboval udělat servis na strojků valjoux 7750 mam v otlounkankach Edox co zůstali doma ve windru a myslim si ze uz nejde tak jak by mel hodinky dostali parkrat docela zabrat nárazy. Poraďte dobrého hodináře na Moravě díky moc
×
×
  • Vytvořit...