Přejít na obsah

Vlcak1980

Členové_50
  • Příspěvky

    180
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Podebrady

Návštěvy profilu

21 104 zobrazení profilu

Vlcak1980's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Vypadá to jak Lofoty, že by? Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  2. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  3. Tak táta to dal!) Na 73 skvělej výkon. Právě sedíme v ABC a pijeme Masalu Zitra mažeme dolů přes horké prameny, času máme spoustu, trek je celkem na 11dni. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  4. Tak jsem v Pokhare, Nepálci serozhodli přebudovat jejich d1ku mezi Káthmándú a Pokharou, a cesta místo standardních 7 hodin trvala 11, docela peklo:)) Má to prý trvá 4 roky Ale jinak jako obvykle super Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  5. Jojo, víc na zapade. Letím v úterý, tak pak pošlu nějaké fotky Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  6. Ať vám vyjde počasí. Švagr měl včera letět z Ramechapu do Lukly, ale nakonec to celé museli preplanovat a jdou z KTM přes halembu do Langtangu. Je mizerné počasí a letadla už 4dny do Lukly neletěla.pry v lukle čeká na odlet přes 300 lidí. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  7. mam podobne postrehy, take jsem byl loni v listopadu. Ja tedy resim zimu na kotniky a prsty tim ze si proste spodek nohou obalim perovkou. to u me funguje na 100%. Zaroven doporucuji menit ihned po prichodu vlhke pradlo, sprchovat se taktez hned po dojiti (nez clovek vychladne) pokud je ta moznost - u me to fungovalo Idealne vubec si nemyt nahore vlasy (komu by se taky chtelo ), vetsina lidi, ktere jsem potkal meli nejakou formu rymy, takze nejake kapky ssebou, neco proti kasli - ja sam jsem si domu pritahl cerny kasel (nevim odkud) - nahore (u Gokya) jsem pekelne nastydl - dychat bylo docela v kombinaci s kaslem utrpeni. Jinak,da se to i spacaku, potkal jsem tam kluka z Cech, ten rikal ze spacak nema a bud to resi dekama nebo si pujcuje elektrickou decku - no nevim Ad ta lahev ve spacaku, uz jeden cesky polarnik rikal ze preci kdyz jdes vecer mocit vecer, tak nevylejes neco co ma 38 stupnu :-))) takze do flasky, a do spacaku Jeste docela dobry je mit pokoj na zapad (kdyz to jde ovlivnit) - jsou do posledni chvilli vyhrate, jak zapadne slunce, teplota jde prudce dolu, je to trochu placebo, ale na me funguje (rano je to pak uz jedno) Uzij si to, ja jedu 7.11 - 27.11 s tatou, chce to naposled v 73 zkusit (byt tedy jen PoonHill a okoli + ABC kdyz to da)
  8. Velká hodinková koupě z mojí strany a naprosto perfektní přístup. Díky moc i za setkání a pokec
  9. Aha, super, zkusím:) Díky za info
  10. Kd jsi kupovel ten řemen, případně za kolik? Bohužel mi odešel suchac a vůbec nedrží. Dost jsem si ho oblíbil. Diky
  11. Jak se v Rusku říká: Kdo se má zabít v letadle, ten z okna nevypadne Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  12. Do mapy.cz stáhnout offline mapy Norska. Dají se tam stáhnout prakticky mapy z celého světa. Úspěšné to používám kdekoliv.
  13. Jsem na Bali...Byli jsme v opicím chrámu v ubudu.klasika, lidí se fotí u opic (po tom co kámoše jedná hryzla, z nich mám fakt respekt)...byl tam jeden výstavní makak a fotila se u něj taková ruska pica. No a opičák se začal honit, tak se s ním fotila ještě víc a asi byl tak vyrajcovan že se vystříkal na ni:) smutná byla hlavně z toho že se lidi smáli ji... Kunda ruska... ...I opice to vedi...
  14. Po letech jsme se vrátili na pár týdnů do Indonésie a davame si java-bali-flores... Posledně když jsem byl na ijenu (už je to 15let) tak síru ještě aktivně těžili, tehdy jsme byli mezi dělníky až dole kde síra vyvěrá... Teď už je to spíš jen turistická atrakce (ne že by tehdy nebyla:) ) Zajímavé jak se profil kolem toho jezera za ty roky změnil Ale Bali je teda fakt docela peklo, zasili jsme se do Amedu k moři, naštěstí tady je klid Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
×
×
  • Vytvořit...