Přejít na obsah

HB63

Členové_50
  • Příspěvky

    533
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

O uživateli HB63

  • Datum narození 31.12.2022

Contact Methods

  • Website URL
    http://

Profile Information

  • Pohlaví
    Neuvedeno
  • Bydlí
    v domě s výtahem

Návštěvy profilu

8 146 zobrazení profilu

HB63's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Mám sice trochu jiný model,ale používám Di-Modell žralok nebo Rios Wave,to je taky žralok. RIOS Wave:
  2. HB63

    Pilotky

    Steinhart & Di-Modell Chronisimo
  3. HB63

    WR 12 000m

    Jak to funguje v praxi : Trochu malá velikost ale snad stačí.Drobné stlačení pouzdra naplněného olejem velmi vysokým tlakem pomáhá absorbovat membrána z měkčího materiálu.Zde B & R Hydromax.Předpokládám,že podobný systém používají i ostatní výrobci. zdroj
  4. Tak ten santoku mám.Velikostí je trochu větší než bych potřeboval(optimální by byl o chloupek kratší),tloušťka a šířka čepele je akorát.Vzhledem k tomu,že rukojeť je z micarty,tak je hůř vyvážený.Jinak na většinu práce v pohodě.Ten menší jsem v ruce neměl,ale myslím,že je větší než by se mi líbilo.Z fabriky je dokonale nabroušený a udržet ostří není nic neřešitelného.
  5. Trošku menší,bez datumovky Precista PRS 5: zdroj
  6. Ještě druhá verze.Název modelu je Mach 1.
  7. Na horní hranici ceny Archimede Deckwatch - s ručním nátahem nebo o něco levnější automat Archimede Klassik 42.Obojí 42mm a v Chronoshopu na skladě. zdroj
  8. Pokud by si překousnul automat,tak Orient CEZAC s rezervou nátahu.Není to ovšem chronograf a hranaté pouzdro taky nesedí každému.Ke koupi spíš v ruských shopech,ale viděl jsem je i v britském e-shopu nebo u ROACHMAN.
×
×
  • Vytvořit...