Přejít na obsah

paolous

Členové_50
  • Příspěvky

    293
  • Registrace

  • Přítomen

4 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    v Teplicích
  • Fanoušek značky
    Lange, GO, GS, OP

Návštěvy profilu

6 250 zobrazení profilu

paolous's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. paolous

    Tudor novinky

    Zajimalo by me, jestli tah 20mm s novou mikroregulaci z novych BB 58 GMT bude pasovat na moje BB 58 blue a kde by se dal pripadne samostatne sehnat... jestli by nekdo netusil... diky
  2. https://www.hodinarstvibechyne.cz/cs/hodinky-glashuette-original-seventies-chronograph-panorama-date-1-37-02-08-02-70/ Němce na tahu, a vychechtano...
  3. Jsou super, panacek na fotce ma asi vetsi ruku... Jen nevim jestli bych dal tu barvu burgundy, myslim ze predstavi v budoucnu i nejakou jinou. Jinak Metas, tah a spona super, jubilee krasny, pro mne idealka
  4. Nene, to jsou tyhle https://www.hodinarstvibechyne.cz/cs/hodinky-tudor-black-bay-m7941a1a0ru-0003/
  5. paolous

    Přesnost Tudor kalibru

    Moje BB58 blue kdyz se ukladaji vzdy na zada tak taky absolutni 0. Zlepsilo se to samo, jako novy se zpomalovaly, nechapu...
  6. Ano, rusaci největší svoloc jednoznačně, pak bych dal anglany a holandany, ale jsou tam velké rozdíly... nepíšu o Egyptě, tam to neznám
  7. Tady bych nesouhlasil, byli jsme letos v Side Melas resort, s německou cestovkou z Lipska, parking na týden vedle terminálu za 15eur!, hotel 90% Němci i obsluha mluvila jen nemecky, jaký to rozdíl proti rusakum... Kultivovani, maximálně třeba mladí Němci nepozdravi ale furt lepší než koukat jak rusaci pijou dvojdecky vodky k večeři a z doneseneho plného stolu jídla uzdibnou a zbytek se musí vyhodit. Takže nemám se skopcakama v tomhle špatnou zkušenost
  8. Nenašel jsem hodnotící vlákno, tak zakládám. Naprosto vše v pohodě, velmi svižný přístup a skvělá domluva, radost obchodovat. Bylo mi potěšením
  9. Zasílám pozitivní feedback, velmi ochotné jednání na dálku, perfektní zajištění dopravy a skvostné zabalení zásilky. Doporučuji 100% a přeji vše dobré. P.
  10. Kluci kdo to tady mel ty novy 41mm burgundy 2023 model? zahlidl jsem nekde fotku ale nemuzu dohledat
  11. Nákup testeru vonavky, dobrá komunikace a rychlost, vše za 1, díky
  12. Rychlá komunikace, vstřícné jednání. Díky
  13. Mam ten Nord2 bez T, ale to je jen kosmeticka zmena. Vzdy jsem mel Samsungy, na Oneplus ale nemuzu rict nic spatneho. Aktualizace chodi, skvely rychly nabijeni a baterka drzi super, displej amoled ok, posuvne tlacitko zboku navykovka, fakt povedeny stroj za ty prachy, koukni na nemecky amazon tam staval o litra min jak u nas a zaruku v cr uznavali.
×
×
  • Vytvořit...