Přejít na obsah

Hodo65

Členové_50
  • Příspěvky

    310
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

O uživateli Hodo65

  • Datum narození 22.8.1965

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

Hodo65's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Tohleto mně pouštět půl hodiny, tak mě regulérně zabiješ.
  2. Docela by mě zajímalo, kolik za takovej "poučnej" komiks státní správa zaplatila (předpokládám, že jako vždy někomu známýmu toho, kdo o tom rozhodoval). Možná že po zveřejnění částky by nebylo možno se Daňkovi Krátilovi ani divit, že na tohle se mu moc přispívat nechce. A o těch službách státu by se dalo už delší dobu minimálně polemizovat, ať vezmu soudnictví, vymahatelnost práva, policii, zdravotnictví, úroveň školství ... Ale to fakt nepatří do sekce "humor" a politika zde není povolena. Edit: Mimochodem je docela zajímavý vidět, že z nepřiznanejch tržeb 800 tis. Kč stát nedostal svejch 410 tis. Kč. Tomu říkám míra zdanění.
  3. To s balíkem se mi stalo před lety taky, ale než jsem začal na poště řvát, mrknul jsem se radši ještě na balík. A udělal jsem dobře, protože za debila jsem byl já. Povedlo se mi nějakým záhadným způsobem zaměnit adresáta a odesílatele jak na balíku, tak i na podacím lístku .
  4. Brát dítěti hračku ... to se prostě nedělá .
  5. Na tom držení palců to ovšem pranic nemění . Ale ber to tak, že to s tím neodletem bylo možná nějaký znamení. Někdo Tě má rád.
  6. Tak jestli to nějak souvisí s Movemberem, jak ses zmínil, tak to Ti teda hodně držím palce
  7. Myslím, že je to fake. S jejich zodpovědností a vztahem k dodržování jakejchkoliv pravidel by nebrečel, ale normálně odešel.
  8. To by tam spíš bylo "Lenička a Martínek" .
  9. Na auta "vyzdobená" siluetami hlavně golfistů (aby bylo vidět, kam patříme) a jmény dětiček, pokud možno s "roztomilým obrázkem" (Denísek a Vaneska, Bastík a Maxík, Péťa jede ... ) jsem si tak nějak už zvykl, byť důvod tohoto "zdobení" opravdu moc nechápu, spíše vůbec. Ale "vyzdobit" si káru nápisem "Lenka a Martin, 28.8.2010", což je pravděpodobně datum svatby, protože okno pravých zadních dveří bylo ještě "vyzdobeno" kytičkami a srdíčky s nápisem "Kačenka", tak to jsem ještě opravdu nežral . Viděno dnes odpoledne v Rudný na parkovišti u Lidlu. Až teď jsem si všiml, že vedlejší Fabie má shodou okolností vlevo od SPZky ten "roztomilej obrázek", ovšem bez jména potomka.
×
×
  • Vytvořit...