Přejít na obsah

Jumbo

Členové_50
  • Příspěvky

    953
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Hodonín

Návštěvy profilu

8 739 zobrazení profilu

Jumbo's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Hodinky OK, ale ta tiskovina je velmi nechutná!!!
  2. Jak OP moc nemusím, až na 423, tak tyto jsou parádní!
  3. Ano, myslím že je to 2008.
  4. Tak já v práci za inženýra... Sice nejsou focené na ruce, ale teď je na ruce mám a fotil jsem je před chvilkou.
  5. Po té době co jsem je neměl, mám radost jako z nových hodinek.
  6. Tak na těch mojich je nová luneta i sklo, jak už jsem psal, něco se hodně zvrtlo při servisu. Takže nakonec sklončily v Carollinu, aby je tam dali dohromady. Dneska jsem volal vedoucímu servisu, abych poděkoval, a tak mimochodem jsem se poptal na cenu. Řekl mi, že nová luneta, nové sklo plus práce na výměně byly za 15.000,-. Tak snad si to nevymyslel, protože já jsem to neplatil. V každém případě, pokud je OK pouzdro a tah, tak jsou to prakticky "nové" hodinky za relativně málo peněz.
  7. Tak je zase mám, paráda! A ještě k tomu jsem zjistil zajímavou věc, že totiž nová luneta a sklíčko nestojí až takový ranec, jak bych si myslel.
  8. Vrátily se ke mně po cca 3/4 roce, tak si je zase můžu užívat!
  9. To je v háji! Když jsem se do nich zamiloval, byl to úplně nový model. Pak jsem se k nim dostal a 12 roků je nosil, jako by to bylo včera. A najednou je z nich klasika... V pátek mně je kamarád doveze po dlouhé době ze servisu, už se na ně těším!
  10. 3227-1 jsou bezvad hodinky! Mám je snad 12 roků, a když jsem je dával na banální výměnu korunky a krčku netušil jsem, že je nebudu mít 3/4 roku. Nějak se to celé pokazilo, ale snad už to nebude trvat dlouho a budou zase doma.
  11. Pěkné! Jestli jsi dostatečně mladý, tak si to užiješ teď a pak ještě 18x a pak už to tak veselé nebude, protiže půjdete k hodináři. Rok 2100 bude sviňa.
  12. Dárek k narozeninám, ten obraz ne hodinky.
×
×
  • Vytvořit...