Přejít na obsah

milan.w

Členové_50
  • Příspěvky

    392
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Ústecký kraj

Návštěvy profilu

3 640 zobrazení profilu

milan.w's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Dovolim si zde nabidnout par retro kousku po uklidu dilny: 1. Kovofiniš RD 11 - strikaci pistole, nova nepouzita v puvodnim baleni vcetne navodu cena 900,- vcetne zasilkovny 2. Nytovaci souprava - ruzne rozmery nytu viz foto cena 200,- vcetne zasilkovny 3. Analogovy merici pristroj PU140 - funkcni, stav viz foto, na jedne strane jsou lehce vylamane plasty viz foto cena 200,- vcetne zasilkovny Dekuji za prostor
  2. Bruska prodana, dekuji za moznost inzerce, po dokonceni zamknu.
  3. Dovolim si zde po uklidu garaze nabidnout par veci pro ktere nemam vyuziti: 1. Bosch GWS 9-125S - nova nepouzita uhlova bruska, rozbalena az dnes kvuli foceni cena 1.000,- Kc vcetne pojistene zasilkovny 2. Black & Decker MT300 - multifunkcni oscilacni nastroj, ktery jsem nutne musel mit abych zjistil ze ho vlastne nepotrebuju, parkrat pouzity a nejaky ten rok presouvany po garazi, cemuz odpovida stav kufru, ktery uz ma nejaky ten sram, samozrejmne plne funkcni vcetne regulace cena 600,- Kc vcetne pojistene zasilkovny 3. Pneumaticky razovy uzahovak Wurth 1/2" - starsi pouzity utahovak pro ktery uz nemam vyuziti, pouzival jsem ho na prezouvani cena 350,- Kc vcetne pojistene zasilkovny Zadny ze zarucnich listu jsem uz nedohledal, ale samozrejmne davam vlastni zaruku na odzkouseni funkcnosti. Dekuji za moznost inzerce
  4. Dekuji za zhodnoceni, pockam na lepsi
  5. Neni to ma fotografie, jinak bych se samozrejmne vic snazil, lepsi jsem z prodavajiciho nedostal, za kvalitu se omlouvam, pokud to takto nelze posoudit, tak to klidne smazte
  6. Nevim zda jsem trefil spravne vlakno, ale chtel bych zkusenejsi z vas pozadat o radu, zda je cifernik puvodni a nebo se jedna o nejaky pretisk ci druhovyrobu. Prijde mi ze tisk neni uplne vycentrovamy vuci ciferniku a bile indexy maji podle mne moc zaoblene rohy, ale mozna se pletu. Predem dekuji
  7. Ahoj chlapi, nevim jestli to sem patri, kdyztak mne smazte ale potreboval bych pomoct s vyberem kola pro moji pani (164 cm) k narozkam a vubec se v tom nevyznam. Cenova relace je kolem 16ti tisic. Celkem se mi libi Scott Contessa active 40 ale v techto vodach nemam absolutne prehled. Predem moc dekuju za pomoc.
  8. Ani po 3 letech intenzivniho noseni mne neprestavaji bavit.
  9. Vazeni kolegove, v damskych hodinkach se moc neorientuji a proto bych byl vdecny za vasi pomoc pri vyberu. Budget 6.000 neni veliky, ale treba se postesti neco vybrat. Pozadavky jsou nasledujici - velikost pouzdra cca 32 mm - cerny cifernik - datum neni podminkou, ale neurazi - safirove sklicko (pokud je to v dane cenove relaci vubec realne) - kovovy tah - quartz - bez kaminku a obdobnych ozdob Pro predstavu o vzhledu pripojuji par hodinek, ktere se libily.(Pokud se z telefonu nahraji)
  10. Jedním slovem nádhera! Za chvíli budeš mít kompletní 556 edici :-)
  11. Co je to za spešl úpravu? Vypadají parádně!
×
×
  • Vytvořit...