Přejít na obsah

FilipG

Členové_50
  • Příspěvky

    87
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    Montblanc

Návštěvy profilu

4 390 zobrazení profilu

FilipG's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Rychlý a bezproblémový obchod. Srdečně doporučuji. Díky.
  2. Co se domluvilo, platilo. Skvělé.
  3. Co se domluvilo, platilo. Skvělé.
  4. Ponožky jsou Marks&Spencer, nahodna koupe. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Tak mi prisly a neodolal a hned vyzkousel. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Včera (7.7) večer linka Wizzair 21:05 z Londýna do Prahy, sedadlo 26E někdo v černém tričku National Geographic Czech republic na ruce (asi) Damasko DC56. Na pokec to moc nebylo, ale prý je má již 12 let a sériové číslo je 0025. Že by někdo odsud?
  7. To by jsi ukecat mohl: tady nabizi vyprodej se slevou 20%. Treba jeste i neco usmlouvas. Kupoval jsem u nich neco jineho a hned mi nabidli slevu 5% za nakup pres eshop. http://eshop.deal-hodinarstvi.cz/omega/omega-speedmaster-apollo-xvii/311.30.42.30.99.002/p-222453654 Sent from my iPhone using Tapatalkm
  8. Tak se taky musim pochlubit prirustkem od Bakera! Sent from my iPhone using Tapatalkm
  9. Jedna z dovolené Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Tak sladěno, vyrazim... Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Takze jsem vas nepotesil nejakym super objevem, ale co nadelame. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Tak jeste jedna navodna fotka: Ted uz to date ne? Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...