Přejít na obsah

Tector

Členové_50
  • Příspěvky

    110
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Pool - Seiko - Digi

Návštěvy profilu

2 769 zobrazení profilu

Tector's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Když už jsme u toho kdo říkal dones mi to hotově Neposílej mi to na účet mám problémy s finančákem? Upřímě je mi to jedno, že mě to bude stát peníze s tím počítám. Spíš jsem chtěl varovat kolegy co se tady taky může potkat. A být tebou už radši mlčím.
  2. Nestojíš si za tím co prodáváš a ještě jsi drzej? Nabídl jsem ti cenu nevím co to má společného s tím že prodáváš něco co nefunguje. Nevim proč já bych měl někde řešit nějaké Opravy druhý den potom co jsem něco koupil. Prostě jsi hulvát a nemáš tady co dělat. Co já se budu vůbec vybavovat s takovým diletantem.
  3. Tak tohoto člověka rozhodně doporučit nemůžu. Včera jsem si u něj vyzvedl Seika. Dnes jsem zjistil že se hodinky zastavují Zaslal jsem mu i video s daným problémem, bylo mi řečeno že on měl hodinky v pořádku že to nadále řešit nebude. Obchody s tímto člověkem si raději pořádně rozmyslete. Gentleman jak se patří.
  4. Tector

    Seiko Legenda - Želvy

    A přitom je to tak jednoduché, zlaté na tahu a černé na gumě. Potřebuji dvoje.
  5. Dle mého skromného názoru můžeš být úplně klidný.
  6. Jestli můžu poprosit až se to bude hodit zkus je cvaknout u košile. Dík
  7. Myslím že o to právě šlo...navíc ho určitě nenáviděl víc než Ty Díky bohu za : Better call Saul, bál jsem se že to bude děsný ale zatím paráda.
  8. Když ta šéfová v tý školce je děsná kr...
  9. Olivy jsou u nás taky hit.... až na to že to zacvrnkne někam kam nedošáhne a pak řve dokud mu jí nevyndám
  10. Tak jsem to prozkoumal..zkoukl video a objednal Pak poreferuji.
  11. Takhle má vypadat sjezdovka, já byl ve špindlu a lidí jak... A za tu cenu to vážně nestálo.
×
×
  • Vytvořit...