Přejít na obsah

Tichus

Členové_50
  • Příspěvky

    1 102
  • Registrace

3 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Opava

Návštěvy profilu

15 868 zobrazení profilu

Tichus's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Tichus

    Zdrazeni

    V zásadě jo. Ono to označení je docela všeříkající.
  2. Tichus

    Zdrazeni

    Jestli myslíš Provazníka, tak ten není AD. Jinak obvykle dával i 30%. Proto taky už není AD A nenošené moony na prodej tady máme víc lidí, jenom mi to vždycky přijde blbé, psát to jinam než do prodejní sekce...
  3. Už mám hlad, že bych snědl i ta párátka...
  4. To nepůjde, všichni svoje auta potřebují. Potřebuju s tím jezdit každý den do práce. Půjčovna mi přijde dost drahá, tak jsem si právě říkal, jestli někdo z vás neví o něčem lepším...
  5. O víkendu v Karlově Studánce předchozí verze LHC.
  6. Budu cca dva měsíce čekat na nové auto a staré už bude pryč. Nevěděli byste, prosím, o něčem vhodném, jak to vyřešit? Půjčení? Operák? Ten není na tak krátkou dobu, ne...?
  7. Brutálně pohodlné, super přesné a hlavně pokaždé, když se na ně člověk podívá, tak si to užije. Bez polarizáku (a možná ani s ním) ale prostě nejde zachytit, jak super naživo vypadají.
  8. Díky A jo, fotky budou a snad i nějaké lepší, tohle byla "rychlovka v práci".
  9. Jj, 42. Na 44 zatím nemám koule, i když zápěstí by to asi sneslo v pohodě.
  10. Moje první PAMy. Předražené, strojek nic moc, značka s pověstí ojížděče zákazníků, ale něco na nich prostě je
  11. A nějaké doporučení odkud je to osvědčené?
  12. Zdarec, mohli byste mi, prosím, doporučit, odkud objednat kávu do french pressu? Tohle určitě budete vědět z hlavy a já bych to sáhodlouze hledal a stejně bych se pak na něco doptával... Díky moc
×
×
  • Vytvořit...