Přejít na obsah

cuborg

Členové_50
  • Příspěvky

    499
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Znojmo
  • Fanoušek značky
    Omega, Longines, Seiko, Steinhart, Breitling, Tissot

Návštěvy profilu

3 040 zobrazení profilu

cuborg's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Je to to, co La Formaggeria dala [emoji23] máš to taky v lesku [emoji123] Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Sendvič ala Itálie, salsiccia, uzená scamorza, pecorino, slanina a nějaká další šepleť. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Dneska leštěnky Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Dnes po dlouhe dobe armagnac Tariquet XO, dobrota Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. cuborg

    Rodinné foto

    Potápčí familie Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. V hokně Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Dneska modráky Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. cuborg

    Seiko Divers - fotky

    Dneska klasika Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Včera ve Vinařství Thaya v Havraníkách u Znojma pán s AP Royal Oak Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. No těma za stopade nic moc neuslyší, já hůř slyším a když nemám Littmanna, tak jsem prakticky hluchej, ale něco mě napadá, poslu ti sz. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. cuborg

    Seiko Legenda - Želvy

    Hele nepasovalo…ten koncovej dilek neni u tech starejch rovnej. Takhle uz jsem se jednou taky spalil. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. cuborg

    Seiko Legenda - Želvy

    Díky, díky, je to na tom jubilee neskutečně pohodlný. Je ostatně super, že to někdo na ty starý seika ve slušný kvalitě dělá…jen jsem to objednával z Anglie [emoji1784] No koukal jsem a je to leden 1985 Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. cuborg

    Seiko Legenda - Želvy

    Dneska prisel tah od Uncle Seiko, ta guma me rozcilovala Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Já též, v deštivých novohradských horách Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...