Přejít na obsah

James24

Členové_50
  • Příspěvky

    426
  • Registrace

  • Přítomen

3 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Liberec
  • Fanoušek značky
    Prim, Seiko, Tudor

Návštěvy profilu

2 684 zobrazení profilu

James24's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Všechno v nejlepším pořádku, díky moc! Kuba
  2. Posouvám... podle sériového č. jsou z r. 1970... dáme drobnou slevu na 32.000 Kč
  3. Zkusím to posunout. Cena zůstává, myslím, že vzhledem k servisu, který nebyl levný, je fér...
  4. Ahoj, myslel jsem, že už je podruhé neprodám, ale změna je život. Jsou čerstvě po kompletním servisu v Onyxu (bez leštění pouzdra), takže myslím, že teď budou dlouho bez problémů sloužit. Řemínek bych si rád nechal, ale kdyby ho kupující chtěl, tak se domluvíme. Základní údaje: Průměr pouzdra bez korunky: 34 mm, 36 mm s korunkou Délka pouzdra přes nožky: 41 mm, lug to lug 37 mm Výška pouzdra: 9 mm bez kyklopa Rozteč nožek: 19 mm Korunka: šroubovací, s logem Rolex Sklíčko: plastové s kyklopem Ciferník: reliéfní, ocelové indexy, datové okénko Ručky: ocelové, s lumi výplní Strojek: upravená Eta 2824, 25 kamenů, automat Hmotnost: 47 g s řemínkem Odkaz na mou recenzi: https://forum.chronomag.cz/topic/107045-tudor-prince-oysterdate/ Cenová představa: 33.333 Kč Kuba
  5. Prodat Tudory byla moje největší hodinková chyba, ale už jsou zpět (teda ne ty původní, ale ty jsou v dobrých rukou). Pořídil jsem k nim hnědýho pštrosa a zase je vše v pořádku
  6. Moc sem teď nechodím, ale od června většinu času na ruce... akorát dneska ráno zastudily, asi budu na zimu řešit nějakou kůži - nemáte nějakej tip na pohodlnou měkou kůži na úzký zápěstí? Zatím to vidím na můj oblíbený Hirsch Forest...
  7. Teď mi to přišlo do mailu: https://www.prim.cz/cz/produkt/prim-aviatik-le/?utm_source=newsletter_PRIM%20AVIATIK%20L.E._062019&utm_medium=newsletter_PRIM%20AVIATIK%20L.E._062019
  8. Ahoj, musím se tu pochlubit, když jsem po dlouhé době něco koupil a udělal nějaké fotky. Koukal jsem na ně dlouho a když se objevily v prodejním vláknu, tak jsem do toho šel. Byl jsem dost natěšený recenzemi o výborném zpracování, atd., takže jsem se toho zároveň i bál, abych nebyl zklamaný. Ale nejsem. Jsem nadšený a užívám si je. Snad mi to dlouho vydrží. Dokonce si myslím, že je nechám na tahu - já, odpůrce tahů! Ale je opravdu pohodlný. Musím si zvyknout trochu na váhu, protože jsem zvyklý nosit velmi lehké hodinky na kůži, ale myslím, že to půjde (150g na tahu). Velikost je na můj 16cm lovečák akorát a sedí skvěle, výška je taky v pohodě. A pak detaily jako matná luneta a černá datumovka mi taky vyhovují. Akorát mě štve to smítko nad datumovkou, protože to není na sklíčku
  9. Také přidávám své doporučení - bezproblémová komunikace, bezproblémový obchod, takže díky moc!
×
×
  • Vytvořit...