Přejít na obsah

Skyfox

Členové
  • Příspěvky

    38
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli Skyfox

  • Datum narození 1.1.1982

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    London
  • Fanoušek značky
    Omega, Tudor, Jaeger Le-Coultre

Skyfox's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. typicka cesta zaciatocnika:) zatial sa pohybuje v sirokych mantineloch, ale trik je v tom, ze mu nabidnout varianty...
  2. kompletne suhlas, diky za Vase feedbacky, ano, v tomto rozsahu naozaj asi Longines, zmienovany hydro conquest... certina je mimo hru, kedze pracuje v UK a tu to asi nikto nepozna.
  3. wau, fakt klobuk dolu, super. preposlal som mu hej sice nie je to zvucny brand, na druhej strane to logo je tak strasne male,ze mozno tymi hodinkami moze vzbudit image omegy seamaster:D
  4. krasne (Oris)! tiez ma napadli Seiko SKX
  5. diky, tie Longines znia dobre... dam mu vediet. inac podla mna by siel aj do 30 000... tak, keby Vas napadlo
  6. a preco je taka nizka cena za Omegy? too good to be true?
  7. ahoj, poradili by ste kamosovi, hlada hodinky v cenovej relacii priblizne do 20000 (mozno o trosku viac), zakladne kriteria: - sportove, ale idealne aby sa hodili aj k obleku (pracuje v banke), - kovovy tah, pripadne kozeny remienok - mozu to byt chronograf, alebo divers, - zvucny brand (ak je to vobec mozne do 20k) ? zda sa mi, ze mu - nove hodinky - asi modre (ale kludne aj ine farby) zatial presiel tymito fazami: najprv sa mu pacili Omegy Speedmaster Pro, potom velmi zvazoval Tudor Black Bay blue, tiez trosku Tudor Pelagos, teraz sa mu pacia Breitling Super Ocean Herritage 42 dakujem
  8. Skyfox

    Tudor Pelagos Blue

    presne tak, surove, chladne, profesionalne:)
  9. Skyfox

    Tudor Pelagos Blue

    dekuji pane Kolego blue vyzaduji vice kuraze, ale jsou fantasticke... definitivne maji silny potencial..jsou timeless a maji silny charakter (teda spis jich majitel, ktery ma kuraz nejit do komercnich reseni) jinak jsou tak da.mn sexy! ten vysoky kontrast a hranate tvary misto vintage look...
  10. Skyfox

    Tudor Pelagos Blue

    kdyz zvysili black baye za rok o temer 20% (s ETA), nevidim duvod proc by nezvysovali podobnim zpusobem pelagosy, navic v 2-3r horizontu; navic oproti BB rustovy potencial opravdu maji... soucasna cena inhouse je opravdu poddimenzovana (v porovnani s titan/inhousama) nicmenej,stejne jsem je nekupoval kvuli tomuto, to by byla pouze tresnicka na dorte.
  11. Skyfox

    Tudor Pelagos Blue

    u Bechyne 117000Kc retail tady v UK je 3020gbp, navic -- ted je asi nejlepsi cas na porizeni inhouse Pelagose -- momentalne jich cena je temer stejna, jak staryho, takze excellen value proposition. Jak jsem pozoroval, Tudor taky zvysuje ceny (napr.BBay u bechyne stali v 2014 76t, ted 91t!) a cena soucasnych inhouse Pelagos je spis dumpingova (titan, inhouse, helium escape, bracelet ,atd)... ockeavam, ze do roka -dvou budou 20-30%vys., takze kdyz si je nekdo ted koupi a pak za 2-3r proda, tak v podstate nosil hodinky zadarmo.
  12. Skyfox

    Tudor Pelagos Blue

    tak panove, od vcerejska jsem taky majitelem novych inhouse Pelagos... jsou to skvele hodinky, moderni, robustni, muzni.. navic jsem sehral proti sobe 2 dealerov a tak jsem vyjednal slevu 7% a rok navic zaruku
  13. Skyfox

    Tudor Pelagos Blue

    ahoj, poradte pls, mam uz Omega Speed master, ale teraz hladam nejake modernejsie hodinky (moony su predsalen trosku vintage), rad by som hodinky, ktore su: - robustne, - jednoduche, - ziadne shiny-shiny, ktore biju do oci a su take 'attention seekers' - sportovne ale predsalen, hodia sa do formalneho prostredia (napr.banka) preto uz dlhsiu dobu stedujem Pelagosy, povodne som bol zalubeny do Black Bay Blue, ale tie su prilis 'makke', prilis blyskave a jemne (hlavne ten cifernik).(BTW videli ste uz nove black baye? 10/2015 -- tentokrat opravdu cierne). suhlasite s pelaogosom? hodia sa do zbierky k Speedmastrom...? ktore by ste doporucili, modre/cierne? a pelagos 1.0 (ETA), ci 2.0(inhouse)? Faktom je, ze P 1.0 su dostupne za 2300eur (malo pouzivane). dik PS: par obrazkov z tohto tyzdna (su Londynskeho AD)
  14. caute, mam taky moony a zvazuji koupi Tudor... Black Bay Blue, nebo spis se mi posledni dobou pozdava Pelagos (novy model MT6521, inhouse!) ktery by jste poradili? nebo spis pockat na Black Bay 2016, treba tam taky daji inhouse? FYI pracuji v bance, hledam ale spis cool hodinky, ktere muzu nosit na dovolene pri mori...takovou summer watch. Myslim si ze oba se daji nosit i k obleku. Dik.
×
×
  • Vytvořit...