Přejít na obsah

Robo7

Členové_50
  • Příspěvky

    202
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.lavivant.cz

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Brno
  • Fanoušek značky
    Rolex

Návštěvy profilu

4 212 zobrazení profilu

Robo7's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Zdravím, otevřu znovu prodej tohoto kola. Je jak nové. Teď jsem s ním jel jednou do práce a vše šlape a přehazuje jak má. Dal jsem za něj před dvěma lety 7500Kč jednomu chlapíkovi v Brně, co se baví skládáním kol, protože se mi strašně líbilo. Ale neužiju jej. Cena 3000 Kč v Brně, mohu dovést na Praha 4 k Polygonu. Nebo opět i výměna za věci v hodnotě 3000 Kč (Alkohol: Gin, Rum, Whisky, Koňak , nějaký parfém ale ne Adidas apod, boty 46, triko XL) Je fakt parádní, krásné
  2. Robo7

    Vaše první Rolex

    Ty jsem kupoval tady na foru nekdy 2014 za 120 od polaka.
  3. Zdravím, Nedávno jsem se dostal po necelých třech letech na řadu a zakoupil nový model Submariner Date, ocel, černá luneta. Oficiální cena je cca 265tis, dle kurzu. Jaké byly vaše první Rolex a kolik stály? Moje první Rolex, byl model GMT se zelenou ručičkou, kupoval jsem je u AD na Hong Kongu a přišly na 122tis. Psal se rok 2010. Uběhlo 13 let, tento model se už nějaký rok nevyrábí a na Chrono24 je lze koupit od 300tis výše. A co vy? R
  4. Zdravim, ma nekdo tuto novinku? Prvni dojmy? Vzhled, pohodli noseni, presnost, …. Robert
  5. S Karlem opět super pokec, káva, pro mě nové informace o jedné značce a závěrem perfektní obchod. Tak jak to má být a ne vždy tak je. Děkuji a jen doporučuji. Robert
  6. Děkuji Milošovi za obchod a trpělivost s DPD. Vše perfektní. Doporučuji. Robert
  7. First time we did deal 12 years ago. Rlx Exp II. Today we meet directly again and again very professional and friendly meeting. Everything like he said. Thanks a lot and fully advise Kilundron.
  8. Obchod s Vlastou jen doporučuji. Přišel dle domluvy, hodinky dle domluvy, dobrý krátký pokec a jde se dál. Tak to má fungovat. Dík R
  9. Rychlý obchod. Dobrý pokec. Moc díky, tak to má být. Doporučuji.
  10. Ondra co řekl to platilo a tak to mám rád. Rychlý obchod, spokojenost na obou stranách. Vřele doporučuji.
  11. Adam je sympoš a pohodovej chlap. Seriózní jednání, důvěra. Koupil jsem od něj Pelagos včera a jak nabídl tak klaplo. Určitě doporučuji. Robert
  12. Adam je sympoš a pohodovej chlap. Seriózní jednání, důvěra. Koupil jsem od něj Pelagos včera a jak nabídl tak klaplo. Určitě doporučuji. Robert
  13. Zdravím, máte prosím někdo doporučení na šikovného a pečlivého hodináře v Brně? Potřebuji zkrátit tah titan u pelagos a přehodit na gumu. Naposledy u jednoho servisu jsem měl nervy, když dáma, která měla na ruce velké prsteny, šla sama krátit tah. Děkuji R
  14. Tak jsem si udelal dnes radost A jsou fakt krasny! Uzasny je co asi kazdy zna. Z urciteho uhlu proste neni videt sklo.
×
×
  • Vytvořit...