Přejít na obsah

African

Členové_50
  • Příspěvky

    22 745
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli African

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Iwc, Rolex, Breitling, Zenith, Omega

Návštěvy profilu

22 856 zobrazení profilu

African's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Chorvatsko je stále pro většinu čechů ve stylu, nabrat haldu jídla, pití, několik bas pivka, nějákou tu slivovici pro pana domácího a hurá se čachtat, takže vysoké ceny nikoho moc nedráždí. Navíc když vidím ceny u nás v Krkonoších, tak to tam nakonec může být vcelku na pohodu
  2. African

    Rubber strap

    Já ti ho jednou zkoušel a vůbec jsme si nesedli, každopádně záleží na hodinkách, na jedničky by třeba šel. Já už mám na cestě Rubber B z Rakouska za docela fajnový peníz, tak dám vědět až dorazí zdali vůbec, je to celé moc jednoduché Škoda toho Everestu, strašná procedura tam mamlasové....a díky tomu že by šel z Anglie tak ještě o 60,00 Eur navíc.
  3. Nakupoval jste už někdo tady přímo u La Sportivy? Mé číslo mají pouze tam, a dnes je všelijakých fejkových stránek že už se mi z toho hlava motá, tak snad je to vůbec La Sportiva https://www.lasportiva.com/cz
  4. Venku konečně takový parádní masakr počasí, že jsem konečně dostal příležitost otestovat novou bundu, a zrovna jsem si tedy řekl že vytáhnu Expy když je to dobrodružství tolika baví
  5. Nová luxusní kamera ba B.C. Everestu https://www.youtube.com/watch?v=WlLbzcrO4ys
  6. Táta se vzbudil, podíval se z okna na zasněžené střechy, bouchnul do stolu a říká a dost...no, tak už má koupené letenky a letí s babičkou na měsíc do Portugalska. V 78 težký king, babička tedy také Jen doufám , že jim tam nebude taky chumelit když vidím co se kde po zeměkouli děje, třeba ta Dubaj to je těžká masáž....
  7. Jaký je tohle? Elektrika mě zatím tolik nezajímala, fix mi končí až 10 měsíc, ale už teď můžu podepsat smlouvu na další rok od 10/2024-10/2025. Pokud budou ceny klesat, smlouva se dá upravit. Individuální obchodní cena za dodanou silovou elektřinu bez DPH ve vysokém i nízkém tarifu je 2 860 Kč/Mwh na 24. měsíců i s daní x 1,21 3 460,60 Kč/Mwh . Stálý měsíční plat bez dph je 127 Kč.
  8. African

    Rubber strap

    Díky, vymyslím to
×
×
  • Vytvořit...