Přejít na obsah

African

Členové_50
  • Příspěvky

    22 721
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli African

  • Datum narození 31.12.1977

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Iwc, Rolex, Breitling, Zenith, Omega

Návštěvy profilu

22 822 zobrazení profilu

African's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Tak nikdo nic? Mám koupit nový a celý týden žrát tedy konzervy?
  2. Přesně tak Kluk ho obrečel a na tábor pak chtěl půjčit můj Victorinox, který se mnou hodně zažil a mám ho moc rád. Říkám si, je to jenom věc, snad se ponaučil a jaká byla radost, když ho dovezl zpět
  3. Hmm, znám a zamrzí to...klukovi jsem dovezl za Švajcu krásný nůž s motivem Matterhornu a ten zůstal někde na hoře Říp Hodně jsme z toho byli tenkrát smutný, nedovřel batoh a byl fuč raz, dva, ale dějí se horší věci.
  4. African

    Defy Skyline

    Wow, tak to je mega masáž.... Musím vidět naživo před Egyptem
  5. ještě ladím kluci, nebojte se nic, letos bude jak pec tak i nějaké to fajnové prostírání s letními motivy
  6. A jako vařič, guláš a lahváče dáváš kam
  7. Z té placky Ministy se normálně motá hlava, když se točí...na to se nedá koukat Ale album tedy povedené, mě se vlastně od nich líbí úplně všechno, a Biafra pomáhá
  8. Jsem se k němu o víkendu dokopal a je opravdu super, výborná muzika, placka výborný zvuk, díky za nasměrování
  9. Fajnový bajk A pěkně jsi si to dal po delší době a když už budeš jezdit tyhle delší cesty, nakonec budeš potřebovat stejně baťůžek kam dáš hadry, nářadí, pití, duši a další, takže tu zabijáckou kapsičku můžeš klidně sundat Odrazky pryč a se šlapkama neváhej ani minutu, tady ten plast je hrozně o držku, to zjistíš hned jak ti zaprší. Nedávno jsem bral tyhle Bontrager, dělá je Trek, jsou cenově dostupné oproti konkurenci a drží nohu jako sviňa. A ještě hned u nového kola měním grippy, jsou to základní věci se šlapkama co ti zásadně vylepší jízdní komfort. Léta pužívám ESI Grips Chunky, a jsou fakt super ověřená záležitost Přeji milión krásných km bez ourazu https://www.krabcycles.cz/Komponenty/Pedaly/Volne/Pedaly-Bontrager-Line-Elite-cerna https://www.kupkolo.cz/madla-esi-chunky-extra-silikon_z99875/
  10. Už nám to kvete, oči slzí, jdu hledat Zyrtec.... aspoň že Rolexky na pohodu bez alergií
  11. Parádní vyjížďka opět s malým Afričanem Do západu slunce času dost a to je jenom dobře
  12. Super, můžeme dát před koncertem někde škopek Se mega těším
  13. Prodám sportovní sluchátka Suunto Sonic Bone technology, které jsem dostal jako bonus k zakoupeným hodinkám. Na hlavě byli deset minut, ale nesedli jsme si, nemůžu mít nic okolo uší, vadí mi to. Výborné, že člověk slyší při poslechu okolí, takže na kolo nebo běh vcelku bezpečná záležitost. Nové jdou okolo třech a půl, takže mé úplně nové, pouze vyvalené nabízím za 2.000,- Kč včetně poštovného. https://www.suuntocz.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=40810&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwt-OwBhBnEiwAgwzrUjZRSPtmkopaoaLFZ1Fjyve2wYIdVSKGqBLy3TK9Qp5USifqgBeXChoCLpEQAvD_BwE
  14. Sympatická cenovka Čekám stále na EON jak zareaguje na výpověď smlouvy. Číslo ti nemá cenu dávat, jelikož už jí zkusil volat kamarád a ta ho hned přesměrovala na klasickou infolinku jelikož ho nemá na starost. Už mám číslo i na paní z Innnogy, to bude as tím vysokým odběrem, tak si mě hýčkají Nabídla mě zajímavě i elektriku, která mi končí až desátý měsíc. Můžu podepsat nezávaznou smlouvu a aktuální cena mě bude platit až do desátého měsíce, pokud elektrika zlevní, smlouva se upraví. Jsou to ale čachry v dnešní době Innogy mají i zajímavou věc, že upravují fixní smlouvy, pokud se energie vydají rychlým směrem dolů. Minulý rok zlevnili 300.000 zafixovaných smluv...sympatické.
×
×
  • Vytvořit...