Přejít na obsah

Apep

Členové_50
  • Příspěvky

    1 194
  • Registrace

  • Přítomen

7 sledujících

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Zbraslav

Návštěvy profilu

11 925 zobrazení profilu

Apep's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Takže je to jasné, dám kolegovi vědět, že o jeho přednášku není zájem.
  2. Zdravím všechny členy fóra Chronomag, :-) byl jsem požádán perspektivně novým členem našeho fóra, abych tu zveřejnil jeho nabídku na prezentaci přednášky o astrologii a souvislostech této vědecké disciplíny s orlojem, nejen s tím pražským, ale se všemi dalšími významnými v ČR. Termín by byl SO 26. 9. 2015, jedině ještě potřebujeme zjistit, kde by se přednáška mohla konat (vstupné samozřejmě dobrovolné, k využití na případný pronájem vhodné místnosti. Budeme Vám vděčni za návrhy, kde by se tato akce mohla konat. Jedná se o Prahu. Díky předem za Vaše nabídky a podněty, Apep PS: Můj kamarád, který mne o toto zprostředkování své nabídky požádal, naše fórum sleduje se zájmem již delší dobu, zatím se ale myslím nepřihlásil. To ovšem nijak nesnižuje kvalitu jím nabídnuté přednášky, znám ho dlouho a v tomto ohledu jsou jeho přednášky opravdu zajímavé a poutavé.
  3. Včera odpoledne jsem je v Pánské v Praze viděl (jsou tam prý od včerejška, tak jsem možná byl z téhle naší party první, kdo je v Praze viděl) a měl možnost si je prohlédnout, jedná se prý v tomto případě o prototyp, měl označení 00/50, jednou tyto konkrétní hodinky budou pro tenhle detail asi sběratelsky dost ceněné. Ten titan je jako materiál pouzdra příjemný. Omlouvám se autorovi projektu, ale ta červená krysa se mi na tom průhledu taky nelíbí, průhled je takhle dost malý a přes tu krysu není na strojek moc vidět. Až na tuhle maličkost se mi ale hodinky líbily.
  4. Mluvíte mi z duše a štve mě to čím dál víc .. "Pěkné" překvapení do nového roku. Už je mi to čím dál víc líto i u toho modelu ze začátku devadesátých let, u kterého jsem měl odněkud povědomí, že jeho číselníky si Prim objednal někde v zahraničí. K Diplomatům by se snad vyplatilo koupit číselník nový, v Eltonu .. Ten druhý číselník se ale bude muset zkusit dát vyčistit, sám se s tím dělat nemůžu, to by to při mé šikovnosti dopadlo .... Paradoxně k tomuto odhalení přispěl trochu i nákup té krásné knihy od Acutrona, jako asi všichni z nás jsem podle ní hned začal porovnávat .. a otevřel po delší době to pouzdro.
  5. Takže plíseň nejspíš, viď ... taky se mi to tak jeví. Ale jak říkám, jsou pořád v suchu. No nic, nějak to vyřeším ..
  6. Tolikrát jsem je zase za ty dva nebo tři roky nenatahoval, byly většinou v klidu v pouzdře. Zkusím je ještě nechat vyčistit, uvidíme.
  7. Tak jsem si o těchto svátcích udělal čas a zkontroloval si stav svých primek, nemám jich tolik, jako většina primkařů tady, na prstech jedné ruky by se daly spočítat. Přesto jsem byl rád, že jsem před pár lety sehnal tyto dva exempláře, obojí odborně vyčištěno a seřízeno od hodinářů, stav číselníků mě ale nyní dost překvapil - viz foto. Čím k tomu mohlo dojít? Oba číselníky byly po vyčištění jako nové, hodinky jsou skladované v suchu, v koženém pouzdru. Prorezavění? Jinak všem dnes PF 2015 :-)
  8. Tady jsem si to chtěl taky pro tu srandu půjčit, ale do jednotek tisíců na víkend se ta cena nevejde ....
  9. Letos jsem si v Raleigh Dodge Charger 2014 taky půjčil, spíš jako náhradní řešení, chtěl jsem si původně půjčit Jeep Cherokee; ale byl jsem velmi příjemně překvapený. S kolegou jsme se div nehádali, kdo bude ten který den jezdit :-)
  10. Apep

    S Fortisy na cestách

    Letos se Fortisy podívaly do Blue Ridge Mountains v NC a do Smoky Mts. (TN)
  11. Mohl bych poprosil o připsání do seznamu? Jsem momentálně na mobilu, kde mi to nejde, díky předem :-) Současně zasílám autorovi přes SZ svou doručovací adresu. Díky :-) 106) Apep 1 ks
  12. Všem členům Chronomagu přeji příjemné vánoční svátky a do nového roku 2014 jen to nejlepší, hlavně dobré zdraví :-) Pepa
  13. "Vždyť vám to povídám, dneska hrajeme Včera, dnes a zítra!"
  14. Tak to vypadá nadějně, Gastro Pass berou, teď jsem se ještě zeptal na některé detaily a zítra vyrazím na nákupy
×
×
  • Vytvořit...