Přejít na obsah

A_J

Členové_50
  • Příspěvky

    276
  • Registrace

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Žena
  • Bydlí
    Praha

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

A_J's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Pořád aktuální, zbavte mě toho někdo :))
  2. Nějaký kroužení probíhá, ale zatím nic konkrétního. Ne/slušné návrhy pište prosím do soukromé zprávy.
  3. Kousek, který byl přesně dvakrát na ruce, full set, kupováno v Helveti. Limitka 350 ks s českou stopou, Bulova Joseph Banker, ref. 96B328, automaty, stav 99 %. Osobní předání Praha, nezávazný kafe pro váhavý střelce není problém. Cena 15500,-. K vlastním fotkám přihazuju i pár produktovek, snad to není proti pravidlům. Něco o historii zde: https://wornandwound.com/past-to-present-the-history-and-inspiration-behind-bulovas-joseph-bulova-collection/ Fajn video (byť jsou v něm hodinky s černým cifrem) je tady: https://www.youtube.com/watch?v=uZwwpKyqXJo Díky za prostor.
  4. A_J

    BIKE

    Ahoj, uvažuju o nějakým městským kole, co mi částečně nahradí MHD, a narazila jsem na minivela. Je to jen trend a kravina, nebo má smysl se tím zabývat? Budu jezdit krátký trasy a měřím 160cm, tak je mi to nějaký sympatický Díky za rady.
  5. Rychlá a bezproblémová domluva, příjemný pokec nad kafem jako bonus
  6. A abych případě předešla logickým návrhům - ML Aikon je na mě trochu moc kopírka a abych pravdu řekla, ani zpracování mě příliš neuchvátilo.
  7. Jojo, moje chyba. 5k eur plus minus. Ale to víš, že pošilhávám tím směrem
  8. Já vím že Santosy a Tanky jsou ikona, ale nemůžu si pomoct, nic mi to neříká Ty marky XVIII nejsou vůbec zlý, ale bojím se, že budou velký. Nicméně zahrnu je do výběru, díky!
  9. Ano, právě proto se ptám tady, kdyby někoho napadlo něco dalšího. Kdybych věděla o něčem, co považuju za 100%, tak je koupím a neptám se na radu.
  10. Ty až za deset let ) A k padesátinám konečně ty calatravy Přiznám se, že ty se mi (alespoň co si vybavuju ty novější, s lunetou s římskými číslicemi) krutně nelíbí. A měla jsem pocit, že jsou to jen quartzy, ale možná se pletu. Máš na mysli konkrétní model? Ale já se ráda podělím, o to žádná! )
  11. (jestli se mi něco iracionálně líbí, tak jsou to ty pamy, ale tam mě odrazuje datum, resp jiný odstín barvy u data oproti indexům)
  12. Tak to jsem to napsala špatně Dát ty prachy za Sellitu se mi fakt nechce. Ale uvidím, až si je zkusím.
  13. Já už sportovní potápky mám a v bílé časem přibydou ty yachty, takže se do nich extra nehrnu, no.
  14. Z téhle kategorie raději APRO, na které není budget Ten se pohybuje cca kolem 5k eur.
×
×
  • Vytvořit...