Přejít na obsah

morphal

Členové
  • Příspěvky

    16
  • Registrace

  • Přítomen

morphal's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Po dlouhy dobe jsem nahodil tenhle kousek Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
  2. Čau, potřeboval bych pomoct s identifikací nového kousku, který mi přibyl sbírky. Mam trochu podezření na skládačku a zajímal by mě přibližný rok výroby a ideálně i o jakou referenci se jedná. Díky!
  3. Trochu probudím vlákno. Nova akvizice a za $75 velmi příjemné zlepšení dne. Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
  4. Diky moc chlapi! Uz tu vesele montuju Sent from my MI 3W using Tapatalk
  5. Cau, prisli mi novy orientky a nasazenej je takovej hodne chrastici tah, ale za boha nejsem schopnej prijit na to, jak ho zkratit viz foto. Nevite jak na to? Diky Sent from my MI 3W using Tapatalk
  6. Já bych šel do tmavých sun & moon
  7. morphal

    Orient Aviator

    Díky , pořád se rozhoduju, ale myslim, že je to jasný a za pár týdnů se určitě pochlubím
  8. Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s Orient Aviatorama. Sám už vlastním jedny Maka a jsem nad míru spokojenej, tak se chci jen ujistit, že i jejich řada leteckých hodinek stojí zato. Zatím se pokoukávám po těhle modrých kráskách http://www.longislandwatch.com/Orient_ER2A004D_Aviator_Watch_p/er2a004d.htm, případně kdyby někdo věděl, kde je ulovit za lepší peníze určitě se ozvěte Díky
  9. Ja mam ted druhym mesicem mako ray a jednou za tyden cas poopravim a vetsinou to dela cca 30s. A nosim je kazdej druhej den Sent from my MI 3W using Tapatalk
  10. Tak je pravda, ze nemam s cim moc srovnavat. Nejpohodlnejsi doted byly casio 91w a druhym polem jsou neuvazene velky oblekovy tissotky snad se 44mm, ktery mi na ruce moc nesedi, ale zato se mi libi. Takze v tyhle pomerne maly konkurency se lehce dostaly na vrchol
  11. Tak mi dneska dorazily a uplne jsem si z nich sednul na zadek. Modrej cifr jim naramne slusi a po uprave tahu jsou hned nejpohodlnejsi hodinky,ktery mam
  12. Tyjo diky za fotky!! uz se na ne silene tesim a jakmile prijdou, tak se podelim o fotky taky
  13. Diky za radu a odkaz na recenzi. Neodolal jsem a objednal . Nosite je na tom origo tahu? Popripade jaky remeny si na ne sazite?
  14. Máte někdo zkušenosti s Orient Ray? Konkrétně si mlsně prohlížim refenci EM65009D9. Co tak čtu, tak se mi zdá, že se jedná o docela držáky s dobrym strojkem. Ale pořád se ještě nemůžu rozhodnout
×
×
  • Vytvořit...