Přejít na obsah

fed_ex

Členové_50
  • Příspěvky

    91
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Audemars Piguet, Carl F. Bucherer, Rolex

Návštěvy profilu

1 286 zobrazení profilu

fed_ex's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. Dnesni akvizice. Moje prvni Rolexky ever mam radost Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Výborný obchod - poměrně rychlá akce, kdy jsme oba za obchodem vážili cestu. Snake velmi ochotný a mindsetem obdobný petrolhead Díky za vstřícnost a přístup! fed_ex
  3. Vše na jedničku - komunikace, ochota, pokec a navíc společné nejen chronobundus koníčky. Ať se daří a mnoho šťastných kilometrů
  4. Skvělá zkušenost. Obchod proběhl velmi rychle na vlakovém nástupiště, přičemž jsem předtím nestihl vybrat a warann přesto obchod neodvolal a peníze si nechal poslat. Navíc navzdory skutečnosti, že jsem nebyl zdaleka prvním zájemcem o hodinka, dal mi přednost. Díky! Doporučuji všemi deseti
  5. Skvělá zkušenost, příjemný osobní pokec, můžu jen doporučit!
  6. Rychlá a relevantní domluva. Osobní předání vč. příjemného pokecu, radost od takových uživatelů nakupovat Díky!
  7. Super domluva, hodinky přesně v takovém stavu, v jakém byly popisovány. Navíc obratem odeslány po připsání peněz na účet. Díky za obchod, rozhodně doporučuju!
  8. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Bechyně i katalog tvrdí, že se jedná o in-house CFB1950, zlý jazykové tvrdí, že je to pouze upravená ETA :-)
  10. Pred nasim vztahem mela pritelkyne akorat Omega Constellation, ted uz toho ma plnou kabelu :-) (dale Meistersingery a Longiny Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Výborná a promptní komunikace, stav odpovídal popisu a navíc jsem dostal zdarma ještě kožený řemínek. Sonny vyšel naprosto vstříc a kvůli mně hodinky nosil u sebe pár dní v řadě. Díky!
  12. Aktualni vsehochut :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...