Přejít na obsah

funf5

Členové_50
  • Příspěvky

    2 057
  • Registrace

  • Přítomen

10 sledujících

O uživateli funf5

  • Datum narození 18.3.1973

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Rýmařov
  • Fanoušek značky
    Sinn, Seiko

Návštěvy profilu

11 103 zobrazení profilu

funf5's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Rychlá a jasná domluva, platba i komunikae, s klidem doporučuji.
  2. Tak jsem musel po pěti letech trošku opět zasáhnout do Monster. Na lunetě se začala odlupovat černá z indexů, tak jsem oranžovo-černá monstra tošku poladil Strojek je u hodináře na vyčištění a seřízení, já se věnuji lunetě a pouzdru. Modelářské syntetické barvy a špendlík stačily. Až barva vytvrdne, lunetu dočistím. Co říkáte na nápad s barevným odlišením prvních 15 minut???
  3. Zdravím dámy a pánové, po letech, kdy jsem měl kamarádku insolvenci (už od ní mám pár měsíců pokoj ) a musel si na chronomag s hodinkami obecně dát ban, jsem si nechal resnout heslo a jsem zpět . Moc toho co tiká nezbylo, ale pár lowend kousků na takové to normální nošení to ustálo a já začínám mít roupy si něco pořídit . Fajn den, jdu si projít němce a fotogalerii . H.
  4. Ještě, že už je kancelář skoro prázdná
  5. Nějak nedokážu z té stručné prezentace, kterou mají na webu, vyčíst jestli těch 35ks nerezových bude mít zlaté ručky, nebo taky nerez. U bicoloru zlaté ručky chápu, u zlatých je to jasné, ale ten nerez mi vrtá hlavou.
  6. Prischera 2 Ks MJ 1 Ks Eman2208 1 Ks sta 2ks JaRooN 1 ks Radimk 1ks Ondrej71 1ks StefanM 1 ks ondralbc 1 ks bubuking 1ks Pebe 1ks semi001 2ks zekon7302 2ks Zdeneli 1ks funf5 2ks celkem 20 ks
  7. Paráda, tohle mě dnes opravdu potěšilo. Díky za nápad, příště jdu do podobné akce znovu.
  8. Díky za update a těším se na popis dojmů obdarovaného, který snad již dárek díky počasí otestoval.
  9. Ať se Vám všem daří, nikdo plány nemaří. Poznejte nepoznané a krásně tikejte
  10. To ti neprojde, jsou moc výrazné... Šatník...
  11. Perfekntí volba, kulaté hodinky, nebo "designový" patvar má dnes každá druhá holka... Skagen je opravdu solidní, navíc 34 v daném tvaru je podle mě ok... To by mělo projít...
  12. S přijatelnou cenovkou i když vemu v potaz tvoje "rozšoupnutí" mechaniku nehledej. Řešil jsem něco podobného pro jednu slečnou před dvěma lety a nakonec to bylo na baterku, opravdu si nevzpomenu na brand a naštěstí ani na tu slečnu Perleťový ciferník nakonec splnil zadání lépe něž bílý (do rozbalení trošku cvakaly půlky), ale samožřejmě na bílé kůži
  13. přečti si co napsal Micey, ale jinak s tebou naprosto souhlasím, když chceš dráždit lidi kvůli tomu, že je někdy v mládí někdo něčím oslovil, ano je to trapné...
  14. "Odpočívej v pokoji" pro kdojinej, nebo pro zbytek jednoduše... R.I.P. Bodie and drive your Capri Mk. III 3.0 Sport well in heaven or hell.... BTW, tohle by měla být kára opravdu použitá v seriálu včetně registračky... Doyle řídil zlatou... A kdojinej až dokážeš mezi lidi dostat zkratku OVP místo R.I.P. máš u mě panáka...
×
×
  • Vytvořit...