Přejít na obsah

PavelK

Členové_50
  • Příspěvky

    863
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Neuvedeno

Návštěvy profilu

8 978 zobrazení profilu

PavelK's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Děkuji za vysvětlení. To má tedy Váš kolega můj obdiv, ruční malování mi vůbec nepřišlo na mysl. Ta fotka to neukazuje zas v takovém detailu, ale stejně, to bych nepovažoval za proveditelné. To je ještě daleko titěrnější práce než relativně velké a tvarově jednoduché tečky superlomonovy.
  2. Paráda. Zajímalo by mě, jak se podařilo obnovit ta oranžová čísla na ciferníku. Celý přetisklý evidentně není a že by se podařlo přetisknout jen tahle čísla se mi nechce věřit. Není to snad jen fotkou...
  3. Ne že bych měl zkušenost s velkým počtem aut, ale podle mě odpověď téměř určitě zní, že to takto splní očekávání. Mohlo by se to taky přehrávat v pořadí, v jakém byly ty soubory do adresáře nahrány, ale to bude nejspíš stejné jako abecení pořadí, a pokud ne, dá se to snadno zařídit.
  4. Já přece Mydlinkovi taky důvěřuji, jinak bych ostatně do té limitky nešel. Své dotazy jsem nepovažoval za žádný projev nedůvěry, ale za zdravou zvědavost a zájem o věc. Už to ale nechme, nadále se na nic ptát nebudu a budu jen tiše čekat, jak je zde doporučeno. A následně samozřejmě hlasitě chválit.
  5. Díky za další odpověď. Už mě zajímá jen ten nýt v nůžkách. Předpokládám, tedy, že může zůstat, jak je. Na tom snad není nic špatného, chtít vědět, co bude na noži původní a co ne. Omlouvám se, že do toho tak šťourám; netušil jsem, jakou aféru mé podle mě jednoduché a nezáludné otázky vyvolají. Dohledat ten zmiňovaný příspěvek (který jsem zřejmě nečetl pozorně) mi dalo dost práce, ale žádná z těch odpovědí v něm není.
  6. Však já jsem nechtěl žádné podrobnosti, jen mě zajímalo, jestli se nůžky budou rozebírat a znovu nýtovat a jestli se nůžky a nůž budou znovu brousit. Dozvěděl jsem se jen to, že nůžky se znovu brousit nemusí. Ale jestli ty ostatní odpovědi spadají pod Mydlinkovo chráněné know-how, tak to samozřejmě respektuji.
  7. To mě mrzí, že je to tajné, co se dá dělat. Díky aspoň za takovou odpověď.
  8. Ty nůžky se budou kvůli povrchovce taky rozebírat a pak znovu nýtovat? A vše (co má být ostré) se pak bude znovu brousit? Nebo ostrost nebude povrchvkou dotčena? Není mi jasné, jak přesně se ta nová povrchovka bude dělat, tak mě to zajímá ... omlouvám se, jestli se ptám hloupě.
  9. No nebo něco jako srazovník. Tam uvidí všichni, kdo hlasoval a v jakém pořadí.
  10. Ano, pokud zkrácený rok, tak aspoň s apostrofem. A ještě upozorňuji, že za každou z těch teček patří mezera. Což podle mě mluví pro dvouřádkovou variantu.
  11. 1. I a) 2. I b) 3. I c) - 2 4. II a) - 2 5. II b) - 1 6. II c) 1 7. III a) 8. III b) -3 9. III c) - 2
  12. Pořád větší než varianty a). Prakticky stejně velké jako varianty b). Zkrácení na L.E.24 považuji už za nesrozumitelné, neboť není zřejmé, že jde o rok.
  13. Nešlo by to případně rozdělit na dva řádky? L. E. 2024
  14. Mě by třeba za značka nevadila a za lepší ocel bych byl rád. Ale nevybral bych si z těch kombinací nástrojů.
×
×
  • Vytvořit...