Přejít na obsah

Hodinkymartin

Členové_50
  • Příspěvky

    136
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    ROLEX,OMEGA, LONGINES,JLC

Návštěvy profilu

2 244 zobrazení profilu

Hodinkymartin's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Něco již proběhlo, avšak nedopadlo. Tak přidám k hodinkám ještě brožuru a originální cestovní pouzdro. Třeba to už někoho nakopne a to i díky ceně, kterou stanovují na 186 900,- za vše. Poslední nejnižší možná cenová nabídka. Myslím už velice přátelská cena a nevím zda se dají v tomto ročníku a stavu 16610 někde v Evropě koupit. Můj názor je že velmi těžko.
  2. Stále se moje vysněné hodinky neprodaly a rezervace mě byla ještě na pár dní prodloužená. Střelivo stále tedy potřebuji. Tak že, pokud by měl někdo zájem o tyto Daytony 116523 může je mít za rovných 369 900,- bez krabice. Hodinky jsou k vidění v Praze. Toto je již nejnižší možná cena.
  3. Snížení ceny na 379000,- Kč . Něco se naskytlo a budou potřeba peníze. Pokud se to prodá , tak cenu po 5 dnech zvednu.
  4. Nechci prodej prodlužovat a snižuji cenu na 5 dní na 189900,- Kč . Něco jsem našel na prodej a jsou potřeba kačky. Pokud se to však prodá, cenu opět zvednu.
  5. Po dlouhém rozhodování dávám do prodeje moje RLX 16610 serie L 966.... Hodinky jsou z přelomu roku 1989/ 1990. Tak že samozřejmě tritium. Krásné již nažloutlé indexy. Hodinky na lítačku bez dokladů a krabice , ale v moc pěkném a zachovalém stavu. Nikde žádné šrámy ani otluky. Chod hodinek výborný, průměr je cca do + 5 s za den ( viz.foto). Luneta i sklo bez vady. Tah má 10 článku a na moji ruku 17,5cm dostačující. Náhradní 1 článek je k tahu. Cena 197000,- Kč.
  6. Tak ještě sleva na 395000,- Kč za pěkné Daytony.
  7. Nová cena 405000,- Kč.
  8. Nabízím k prodeji RLX Daytona reference 116523 rok 2000 - 2001 serie P . Kalibr Rolex 4130 rezerva 72 hod. Na tahu vlásečnice, ale celkový stav hodinek pěkný. Nosil a nosím je zřídka kdy a většinu času jsou uložené v trezoru. Je k nim i dřevěná mahagonová krabice s přebalem. Hodinky však bez dokladů. Chybí jeden článek. Hodinky jsem schopný ukázat po dohodě v Praze. Další fotky zašlu na vyžádání. Cenu stanovuji na 415000,- Kč. Nebráním se rozumným cenovým návrhům. O výměnu zájem nemám.
  9. Kluci, díky moc za super hodnocení. Mam vždy velkou radost když je druhá strana spokojená. Ať nám to všem pěkně tiká.
  10. Jo tak to bylo míněno. Ne jako limitka třeba 2000kusů. Limitka bylo míněno, že dříve a ani po určitém období se nevyráběli.
  11. Tak díky všem za chválu . Jo a taky jsem se dozvěděl, že mají tyto 16610T větší indexy. Porovnal s klasickými černými a je to tak. A taky, že je to limitka. Teď už jsem klidný a vím, že jsem asi zvolil dobře.
  12. Ohol si chlupy na ruce a máš klid. Pokud ti tedy do té doby pásek chlupy nevrtahá. Hodinky pěkný tah taky. Neřeš to.
  13. Inzerát to opravdu není. Špatná formulace. Hodinky na prodej nejsou.
  14. Tiše závidím tomu kdo je vlastní. Je to neuvěřitelná věcička. Z hodinařiny TOP 1. SUPER!!
×
×
  • Vytvořit...