Přejít na obsah

Bongi

Členové
  • Příspěvky

    9
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

O uživateli Bongi

  • Datum narození 28.10.1951

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    doutniky, whisky, hodinky, Merkur, auta, Rock, Barbour

Bongi's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Bongi

    Sraz DSPBCh

    Přijdu na půl šestou.
  2. Bongi

    Sraz DSPBCh

    Ctvrtek 1.6.2017 Restaurace u Kasparka Cca 17:00 1. Bob 2. Kamil 3. Jagman 4. Bert 5. Ava 6. Bongi (80%)
  3. Bongi

    Sraz DSPBCh

    Já se asi objevím kolem 17:00 1. Bob 2. Prischera 50/50 3. Jagman 4. Kamil 5. Bongi
  4. Bongi

    Sraz DSPBCh

    Přijdu. Sweet utery 26.4. 18:00 1. Bob 2. Jagman 3. Prischera 4. Melly (cca 20:00) 5. RedAce666 6, Bongi
  5. Bongi

    Sraz DSPBCh

    PS - Uzenaci jsou fakt super!!!!
  6. Bongi

    Sraz DSPBCh

    Diky za prijemny a zajimavy vecer. Bylo to moc prima.
  7. Skoda, dnes jsem byl ve One Cafe v o druhe na kave. Byvam tam casto, ve stejnem baraku jsem do ledna pracoval
  8. Dival jsem se a mozna bych chtel zduraznit pro ty, co jeste neochutnali, me doporuceni: 1. Radeji nez Dalmore 12YO se snazte sehnat Dalmore Cigar malt ... je to whisky jako delana k vecernimu posezeni s cigarem. Oboji pasuje perfektne do sebe ( ja bych k tomu dodal jeste kozeny usak) 2. Lagavulin 16YO vytecna whisky z Isle, silna vyrazne chrakteristicke chuti fenolu, uzeneho masa, morske soli .. s dlouhym dojezdem. Je mene vyrazna nez Laphroig a vice vyrazna nez Caol Ila ze stejne oblasti. Nicmene velmi specificka a nechutna kazdemu. 3. Japonsko je zatim jedina zeme, ktera dokaze delat "skotske whisky" skutecne na uravni. Je to asi tim, ze nakoupilo spoustu licenci a je take vlastnikem nekolika znamych skotskych paliren. Jejich whisky jsou vytecne, nejvic se chutove blizi Highland, ale maji svou vlastni charakteristiku. Z nabizenych doporucuji hlavne Yoichi. Na zaver bych se chtel zminit o velmi lacine ( a presto ne michane) whisky Glen Grant. Jeji lace lidi odrazuje a presto si troufam tvrdit, ze jde o velmi dobrou whisky. V Evrope ji ocenuji hlavne v jiznich zemich, oblibena je v Italii. Je to proto, ze jde o velmi lehkou ( nikoli slabou) whisky s ovocnou chuti a vuni. Je naprosto idealni pro horka a dusna letni odpoledne a podvecery pod pergolou. Klidne se da zapijet cistou ledovou vodou s nakrajenou limetkou. Neunavujici, nezlenivite po ni a klidne po ni vecer prejdete na jiny vyraznejsi alkohol. Rozhodne ji doporucuji.
  9. Ahoj, jsem novy, takze budu zpocatku jen "naslouchat" a vstrebavat informace, Vzhledem k veku davam prednost konzervativnimu vzhledu, vetsim hodinkam 42 a vice a take znamym firmam. Preferuji automaty. Nedavam prednost zadne firme, ale libi se mi LACA a Glycine. U hodinek mi jde o to jak se nosi, jak mi ladi k obleceni a jak jsou spolehlive.
×
×
  • Vytvořit...