Přejít na obsah

mamenec

Členové_50
  • Příspěvky

    212
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Slaný
  • Fanoušek značky
    Seiko, Hamilton, Bulova, Heuer, Oris

Návštěvy profilu

1 191 zobrazení profilu

mamenec's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Ja jsem loni pujcvoval nosic svagrovi a on mel vydatne namazanou kouli vazelínou. Ani nahodou to neslo utahnout a porad to padalo.. takze kouli urcite drzet v suchu
  2. Moje segra poridila flatíka. Tak snad budou kámoši...
  3. Takze vzhledem k velikosti naseho lesa a mnozstvi srnek a prasat, travi hodne casu na spagatu
  4. Takze vzhledem k velikosti naseho lesa a mnozstvi srnek a prasat, travi hodne casu na spagatu
  5. Na tohle nemam nervy. Ja jsem radsi kdyz se drzi do 15m ode me a nehoni zver
  6. Jsem prave zjistil ze existuje youtuber Vidlak a to je jina osoba nez proruska filcka bloger Vidlak.
  7. Manzelka takhle pred vanoci rozbrecela DPĎáka. Dala mu na cestu dva chlebicky a a chlapik uronil slzu
  8. Tak nefnukej a koukej balit. Rodina se dusi;)
  9. Taky uvažuju že bych se do toho trochu začetl. Ať už se zlepšit ve vyjednávání, tak i trochu té krizové psychologie. Nedávno po střelbě na FF jsem si rikal, ze neumim mluvit s lidmi, co mají nějaký vážný životní průšvih (nemoc, ztráta blízkého člověka, deprese)
  10. Kdyh si vemeš, že téměř při každém prodeji či výmeně tratíš (pokud vím), tak to teda potěš. Ale jinak gratulace i ta fotka má tvůj standart
  11. U te lokalni rekuperace bych se bal hluku. Po par letech provohu to urcite bude hucet vic, nez udava vyrobce..
  12. Synek najde pod stromeckem. Tak jsem zvedavej jestli je bude i nosit.
  13. Prednasel jsi nam v Novem Meste na Morave. Tak ja priste nahodim kozu
×
×
  • Vytvořit...