Přejít na obsah

brut12358

Členové_50
  • Příspěvky

    323
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Cantenbury
  • Fanoušek značky
    Prim

Návštěvy profilu

1 914 zobrazení profilu

brut12358's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Říkal jsem si kdy k tomu dojde. Elton neví co za to a tím otevřel dveře pro téměř dokonalý fake. Takže počítám, že se objeví desítky, možná stovky hodinek. Počítám, že i ciferník časem nebude origo.
  2. Když jsem viděl ty fotky tak jsem se vyděsil a hned jsem šek zkontrolovat svoje čtvery ES včetně safírových Eltonů a naštěstí jsou 100%. Je fakt, že je nenosím ani ve vodě jsem s nimi nikdy nebyl.
  3. K tomuto typu se dodával stylus. Podle mě ke všem co mají dírečku na klávesnici, právě na ten stylus. Většina ho ale zahodila a používala propisku.
  4. Jasně ale myslím, že je tady vlákno G SHOCK ?
  5. Nekazíš a jasně, že jsou to plastovky, jako většina ale myslel jsem tah. Blbě jsem se vyjádřil.
  6. Moje taky, jako děcko jsem na ně slintal, tak alespoň teď si je užívám. Když jsem je kdysi kupoval byly nenošené, komplet a za ještě rozumnou cenu.
  7. Hnusné ale budí pozornost, velmi pohodlné a hlavně v oceli.
  8. Už chápu ty ženský, co koukají do plný skříně a lamentují, že nemají co na sebe. Jsem na tom úplně stejně
  9. Asi nehnusnější G SHOCKy. Takový druhý jsem zatím nepotkal
  10. Taky jsem je hlídal ale rok a neměl jsem štěstí, tak jsem je koupil nové http://www.watchunique.com/seagull-1963.html . Měl jsem obavy ale vše proběhlo bez problému. Za 3 dny jsem je měl doma. Chodí bez problému, jediné co mi nesedne je titěrná korunka, blbě se to natahuje.
  11. Zkoušel jsem na nich kde co ale zlatý aligátor je na nich nehezčí a nejlépe se nosí. Omlouvám se za další mobilovku
  12. Safír na 38 jsem neviděl. To vypouklé plexi je ale pěkné. U nás ve firmě, kde většina je chrononegramontá budí pozornost, Hodně tomu pomohl aligátor. Omlouvám se za foto ale mám po ruce pouze mobil .
  13. Nedalo mi to a taky jsem koupil 38, nasadil aligátora a po dlouhé době budí na ruce pozornost. Povedený stroj .
×
×
  • Vytvořit...