Přejít na obsah

ShaGaL

Členové_50
  • Příspěvky

    71
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli ShaGaL

  • Datum narození 11.9.1992

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Breitling, Omega, Rolex, JLC

Návštěvy profilu

1 429 zobrazení profilu

ShaGaL's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. ShaGaL

    IWC MARK XX

    Áno presnosť stále držia 1,5 max 2s za deň. Áno čítal som aj ja niektoré sťažnosti na presnosť, pre istotu som písal do IWC akú presnosť garantujú, nakoľko na stránke to nemajú. Tak preposielam odpoveď. Všetky fotky čo mám sú úplne strašné až hanba
  2. ShaGaL

    IWC MARK XX

    Ďakujem zatiaľ stále v honeymoon periode Len pre doplnenie info pravdepodobne som čakal dlho lebo to bol nový model a objednával som ho ešte pred tým ako bol model s kovovým remienkom v ponuke. Aktuálne si myslím, že už ho viac menej majú všade na sklade.
  3. Tá luneta je jedna k jednej s druhou verziou PO ale že úplne rovnaká, resp. jediný rozdiel je na PO nie je číslo 10 Ale teda až na tie indexy sú celkom fajn.
  4. Zdravím chlapi, nastal čas na nový box na hodinky nakoľko ten z Lidlu už dosluhuje Potreboval by som poradiť nakoľko na známych e-shopoch a cez google som nenašiel to pravé. Podmienky: -cena tak od 80-150€ (nech je trochu kvalitnejší) -počet miest 6 kusov -čierna farba -6 kusov na dĺžku -nie umelá koža Mám dvoch top kandidátov ale sú buď na 5 kusov alebo hnedé Top kandidát: https://www.trendhim.sk/ulozny-box-na-hodinky-z-ciernej-dyhy-pre-5-hodiniek-p.html Druhé miesto: https://www.trendhim.sk/box-na-6-hodiniek-z-ebenovej-dyhy-p.html Budem vďačný za každú radu
  5. ShaGaL

    IWC MARK XX

    Zatiaľ som veľmi spokojný, +1,5 sekundy za deň. Takže za mňa super.
  6. ShaGaL

    Novinky IWC 2021

    Hodinky za mňa pekné ale teda s cenou si uleteli. Na stránke mi píše 13000€.
  7. ShaGaL

    IWC MARK XX

    Áno od SK AD. Tiež tomu úplne nerozumiem prečo tak dlho, jedinú info som mal, že mali problém s výrobou oceľových remienkov. Postupne pridám nejaké foto, keď sa niečo podarí
  8. ShaGaL

    IWC MARK XX

    Tak konečne prišli, skoro 5 mesiacov od objednania. Ale sú perfektné
  9. ShaGaL

    Historie řady Mark od IWC

    Rád by som oživil toto vlákno nakoľko vo mne utvrdilo záujem o radu Mark Zároveň by som sa chcel podeliť o novú radosť a to vysnené Mark XX. Rád by som počul aj názor @brownwld na tento nový model.
  10. Mal som podobnú dilemu. Vyberal som modely medzi Rolex Explorer (nakoľko na všetkých iných sa mi niečo nepáčilo) ale veľkosť 39, 36 nie je pre mňa, IWC Mark a Omega Moonwatch. Keď vyšly Mark XX a zároveň rok pred tým skončili Expy 39, bolo vybrané. Ale pokiaľ si ich videl naživo a ciferník sa ti nezdal dosť dobrý tak chápem. V nových Mark XX je už inhouse resp. ingroup (výrobca Valflurier) stroj čo si myslím, že už je lepšie ako Sellita a 120 hodín náťah je sakra dobrý.
  11. ShaGaL

    IWC MARK XX

    U Mark 18 bol model s čiernym ciferníkom celo-brúsený aj brúsená luneta. Varianta s modrým cif. mala lunetu lesklú + lesklé stredné časti na remienku. Nový model Mark xx už má obe varianty s lesklou lunetou a lesklými strednými častami remienku, rovnako ako modrý variant Mark 18, takže celo-brúsené už nie sú k dispozícií.
  12. ShaGaL

    IWC MARK XX

    Už majú na stránke aj verzie s kovovým remienkom + zelené varianty. https://www.iwc.com/en/watches.html#{"collection_filter0"%3A["pim%3Aiwc%2FCollectionProductLine%2FCOLL_PILOTS_WATCH"]%2C"hasSubCollection"%3A"is-subcollection-filter%2Cpilot-watches"} Ale stále nerozumiem prečo majú pri strojčeku 32111 fotku verzie 32110, aj keď bude asi v zásade rovnaký niekam tie 2 dni museli narvať
  13. ShaGaL

    IWC MARK XX

    Tiež som ich bol vyskúšať a za mňa sú nový ciferník aj ostatné zmeny dobré. Na začiatku som mal tiež lepší pocit zo staršieho ciferníka na XVIII, ale po čase (rozumej prezretí asi všetkých fotiek na insta a googli) sa mi viac pozdáva nový XX. Ten dátum by som ocenil o kúsok doprava ale až tak mi to nevadí. Už len čakám na kovový remienok. Ohľadom koženého remienku sa na iných fórach a na fb dosť píše o výrazne slabšej kvalite oproti predošlým.
  14. ShaGaL

    IWC MARK XX

    Tak mám to ofiko potvrdené priamo od IWC. Poslali mi informácie k vylepšeniam plus pár fotiek. Osobne stále nerozumiem prečo ich nemajú na stránke alebo o nich aspoň niekto nepíše. Nový stroj so 120 hodinovou rezervou je celkom pekné zlepšenie. Cena 5200CHF na koži 6200CHF na ocelovom remienku(6600€). Pilot's Watch Mark XX available options. The Pilot's Watch Mark XX will now have an IWC Manufacture Movement Cal. 32111 A new Water Resistance of 10 bar Reworked dial graphics with rhodium hands Slightly shorter lugs for improved ergonomics Enriched Case Finishing The Eas-Xchange Strap Change System A new slimmer, tapered metal bracelet The stunning Pilot's Watch Mark XX is available in the following nuances: with a Black Dial, and a complimentary Stainless Steel Bracelet or Black Calf Leather strap. with a Blue Dial, and a complimentary Stainless Steel Bracelet or Blue Calf Leather strap. with a Green Dial, and a complimentary Stainless Steel Bracelet or Brown Calf Leather strap. with a White Dial, and a complimentary Stainless Steel Bracelet or Black Calf Leather strap.
×
×
  • Vytvořit...