Přejít na obsah

krabicka3

Členové_50
  • Příspěvky

    130
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli krabicka3

  • Datum narození 27.10.1982

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Longines, Tudor, Rolex, Breitling, Omega

Návštěvy profilu

1 688 zobrazení profilu

krabicka3's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Ahojte, poradíte prosím dobrý servis za rozumnou cenu na tyto hodinky (L2.716.4.71.3)? Nic jim není, ale po 8 letech by to chtělo generálku. Dušák s Bechyněm za to chtějí zhruba 20k Kč, což mi připadá trochu přepal (cca 1/3 ceny hodinek). Předem díky moc za tipy.
  2. A dost, pristi, max. prespristi tyden si pro ne jdu!
  3. Za me taky super, nejspis pujdu do modrych. Za ty penize jsem zatim vic muziky nevidel.
  4. krabicka3

    Jaký řemen

    Kdyz uz bych menil tah za neco jineho. urcite bych sel do tohohle: https://www.crafterblue.com/tudor-pelagos-strap-td02
  5. Kluci, ja z nich jeste porad ucuravam. Jenom se modlim, aby na Basel Worldu nepredstavili Black Shield s in-housem, to bych musel uvazovat o rozbiti prasatka.
  6. Ne ne, nic nezmrvili, hodinky jsou flawless. Jinak co je pozoruhodne, jsou to prvni hodinky co jsem kdy videl, ze jdou rychleji (+2s) na boku (korunkou nahoru) nez ve vodorovne poloze (-1s) (cifernikem nahoru). Kazdopadne nejpresnejsi hodinky co jsem kdy mel.
  7. Nasvitis to mobilem, pak si stoupnes pod spravne svetlo a vemes si tyrkysovy svetr. @Sibir, diky, fotka s Kommarkem nize
  8. Je to tak, konecne z nich mam opravdu radost, a vo tom to cely je.
  9. Jak jsem uz nekde psal, hodinky se daji poridit za 500 Kc, 5 000 Kc, 50 000 Kc, 500 000 Kc... Ja osobne u tech nad 50 000 Kc ocekavam dokonalost. Kdybych mel tento problem u Festin, tak to taky asi neresim. Takze za me reklamace detailu a "malichernosti" u takhle drahych hodinek je v poradku, protoze kdyz ne, jaky je rozdil mezi hodinkami Fossil, Armani a Tudorem, Omegou, GS, atp.?? PS. Perkusnik, diky
  10. Co to znamena, ze GS to samy? Jako, ze jsi ho taky reklamoval, nebo ze je perfection?
  11. Uz jsem si je byl vyzvednout. V Tudoru skutecne sesynchronizovali cifernik/rehaut/otocna luneta. Uz je to v poradku, prostym okem ani po soustredeni se nevidim zadne nesrovnalosti. Dojmy: U Bechyneho pristup v poradku, tam ani moc nema co byt spatne, oni jsou jenom prodejce, ktery odeslal hodinky do CH, a pak je prijal zpatky. Hodinky jsem si uzil jenom par tydnu (takze spis neuzil), a pak byly 2 mesice v reklamaci. Byt Tudorem, a zakaznik zaplatit 100+k Kc za luxusni hodinky, tak mu jako omluvu za to, ze mel defekt na tak drahych hodinkach, a ze bez nich byl 2 mesice dam nejakou pozornost... napr. aspon nejake pouzdro, blbou propisku, nejaky hezky reklamni predmet, nebo i omluvny dopis by stacil, abych zakaznikovi ukazal, ze toto se nedeje casto, ze mi na zakaznicich a kvalite mych produktu velmi zalezi, a pokusil se v ocich tohoto zakaznika zustat stale premiovym brandem. Nicmene moje zakaznicka zkusenost sTudorem je uplne stejna, jako kdyz bych reklamoval v Batovi cvicky za 179 Kc - poslalo se na opravu, podrazku zalepili tentokrat uz poradne, a tady jsou opravene. Vlastne zkusenost je jeste horsi, protoze na cvicky bych cekal max. 30 dni.
  12. Dnes je to 60-ty den od podani reklamace. Je to zaroven posledni den, na kterem jsme se s Bechynem domluvili, a dneska v 17h mi prislo, ze reklamace je vyrizena. Muj Pelagos se vratil z CH a pry je opraven primo v Tudoru. Zitra si pro ne jdu, tak napisu dojmy.
  13. To uplne nevim, ale reknu ti, ze jsem super presne (pri beznem noseni +1s / den), maji 70h rezervu chodu (to myslim Omegy nemaj), a maji silikonovy vlasec, takze jsou dost odolne proti zmagnetovani.
  14. Tomu rozumim, nicmene se obavam, ze nam nic jineho nezbyva nez nosit to trochu na lajdaka.
×
×
  • Vytvořit...