Přejít na obsah

Qvido

Členové_50
  • Příspěvky

    1 598
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Contact Methods

  • Website URL
    http://

Profile Information

  • Pohlaví
    Neuvedeno
  • Bydlí
    Praha-východ

Návštěvy profilu

12 141 zobrazení profilu

Qvido's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Koupím pilotky, v jakém koliv provedení, i chrono, pouze 47, díky za nabídky.
  2. Ty naděláš, třeba byl d Artagnan Blackoněc
  3. Já zase dostal nějaký trestný body, za napomenutí. Zrovna já, takovej hodnej člověk, proč a za co ?
  4. A když za to frajer pořádně vezme, tak zoubková víla přiletí první k němu.
  5. Mě se na tom líbí jak ty díly jedou stále dokola, tak jak tam ten děda co už dávno umřel, chvilku je a pak zase není a pak zase je....
  6. Třeba po nich taky přejmenujou tu ulici u Am. velvyslanectví
  7. Datel, (nebo Datle?) díky za tohle vlákno, bavím se !
  8. U značkovejch kamínek za tři pětky předpokládám že se barva neoloupe, s dovolením , kdyby někdo při hledání narazil na něco okolo 3 kw, cb spalování, ext přívod vzduchu, výměník, ochlazování vodou z řadu tak sem s tím, určitě to bude zajímat i zakladatele vlákna.Jinak kamna bych určitě v tvém případě situoval do obyváku, pokud víc času netrávíš v kuchyni. Já osobně chci hlavně koukat do ohně.
  9. Pak už zbývá jenom u příštích voleb (pokud je nazakážou ) to tam tomu gaunerovi hodit. Tímto nezlehčuji situaci a s kroky které se v současnosti dějí souhlasím.
  10. Když mi loni dělali komín, důrazně mě varovali abych nekupoval nic předimenzovaného, v uškrcených kamnech hoření neprobíhá správně navíc se strašně špiní skla. Mě čekají dole podlahy (doufám) a pak mám v pácu, něco s výměníkem, ext přívod vzduchu ze sklepa, a ochlazovací smyčku napojenou na vodovodní řad. Takže pro mě tady zajímavé téma které budu sledovat !
  11. Já se taky těším že si konečně trochu odpočinu !
  12. Základní vybavení v době krize, stinná stránka je ta že jsem od minulé středy právě narazil třetí soudek Plzně
  13. Mě by zajímalo kde k tomu přišel ten děda co včera umřel, v duchoďáku odkud ho převezli na Bulovku to nikdo prý nemá.
  14. Však víš, jako správnej proletář musím mít dobrou adresu
  15. Podívej se od kdy tady jsem, pamatuju časy kdy Milis v kožené kukle na ještěrce neohroženě řádil.
×
×
  • Vytvořit...