Přejít na obsah

jusmi

Členové_50
  • Příspěvky

    72
  • Registrace

  • Přítomen

3 sledující

O uživateli jusmi

  • Datum narození 7.1.1991

Contact Methods

  • Website URL
    https://www.facebook.com/JSleatherhandmade/

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Slovensko
  • Fanoušek značky
    Longines, Oris, Tudor, Omega, Archimede, Casio, Prim, Tissot, Certina, Biatec, Seiko ...

Návštěvy profilu

1 575 zobrazení profilu

jusmi's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. @Lukáš3 Diky za pochvalu, ze sa ti paci remen z mojej dielne. Viem vyrobit rovnaky, pripadne aj ine podla poziadavky. Napis mi ak by si mal zaujem
  2. Za mna vsetko ok, odporucam
  3. Najlepsie sa mi nosia na waffle gumenom remienku
  4. Caute, predam mnou vyrobeny handmade kozeny opasok. Zaujimava kombinacia: tmavomodra koza s natural. Zlte presitie. Dlzka celeho opasku 120 cm. Da sa lahko skratit. Vyrobene z prvotriedneho hovadzieho kruponu. Opasok tak vdaka kvalitnemu materialu a spravnej starostlivosti vydrzi vecnost V pripade zaujmu viem na objednavku vyrobit aj iny. Tento je ihned k dispozicii. Cena pre forum 45 Eur vratane dopravy CZ/SK
  5. 3 remienky sa uz predali, takze mi koli nim nepiste. Ostali k dispozicii uz len: 22 mm c.1 Zuludiver 22mm c.2 CNS
  6. Ahojte, po domacom upratovani davam do predaja remienky, ktore som si kupil alebo sam vyrobil, ale nikdy sa nedostali na ruku. Pri kupe 2+ kusov Packeta po SK/CZ na mna, pri kupe 4+kusov piaty remienok zdarma a Packeta na mna. Ceny skor symbolicke, nech remienky u mna nelezia ale robia niekomu radost 22mm: 1. Zuludiver: 22 mm, rychlostejzky, nenoseny. Pekna kombinacia zeleneho kanvasu a konakovej koze. Cena noveho bola tusim okolo 35 Eur, predam za 20 Eur 2. CheapNatoStraps padded: 22mm, rychlostejzky, nenoseny. Hneda farba. Cena noveho 12 Eur, predam za 10 Eur 3. Handmade, pstrosia koza: 22mm, rychlostejzky, nenoseny, hrany zahladene, tenky prijemny a ohybny. Cena symbolicka 10 Eur. 20mm: 1. Handmade: 20mm, rychlostejzky, nenoseny. Hovadzia koza, kremove presitie. Cena 10 Eur 2. Handmade: 20mm, rychlostejzky, nenoseny. Hovadzia koza, krasna vojenska zelena. Dierky narobim podla potreby. Cena 10 Eur Diky Juraj
  7. Dobry obchod, stretnutie osobne, vsetko podla dohody. Odporucam
  8. Ferove jednanie, prisiel osobne po hodinky, odporucam
  9. Za mna obchod na dialku. Vsetko ok, super komunikacia a dohoda. Odporucam
  10. tak prva recenzia odo mna. vsetko prebehlo v poriadku, komunikacia fajn, obchod na dialku
  11. Obchod prebehol na 100%, Standa ochotne pricestoval na polcestu. Hodinky inzeroval ako pouzivane, no nazivo boli v lepsom stave ako som ocakaval. Diky a urcite aj nabuduce
×
×
  • Vytvořit...